Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik teljesen szűz bor,...

Létezik teljesen szűz bor, amiben csak szőlő van?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, amibe tényleg nem raknak semmit szőlőn kívül. Sajnos nem bírom a kristálycukrot és borzasztó rosszul vagyok tőle, de érdekes módon a gyümölcscukorral nincs bajom.

Mostmár egy egész liter 100%os gyümölcslét is meg tudok inni anélkül, hogy bármi bajom lenne.

Az alkholt mióta IBS-em van nem próbáltam... Kicsit félek, mert nem tudom, hogy az alkohol hasonlóképp emésztődik-e mint a gyümölcscukor és, hogy mennyire terheli meg az epém.(ami szintén nem a legstrapabíróbb szervem).

Vissza a kérdésre: van-e olyan bor amibe csak szőlő van, semmi más, és nem túl magas az alkoholtartalma?

(Haverokkal meg kéne majd ünnepelni a lehetőleg sikeres vizsgákat)

Normális válaszokat légyszi!

És köszi, ha linkeltek :)



2022. márc. 1. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A borban szőlő van, répacukrot nem szabad hozzárakni, amivel lehet édesíteni az a szőlőlésűrítmény.
2022. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak az olcso borban van a szolon kivul barmi is. meg a desszertborokban (portoi es tarsai), de ott pont az a lenyeg, hogy nem csak bor
2022. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A márkás borokban szerintem csak szőlő van. Teljesen szüzek
2022. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
8%
A szőlőhöz kell cukor, attól lesz bor.
2022. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jo esetben a szoloben van a cukor, nem kell hozzaadni
2022. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja meg igazság van benne :D
2022. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elég eltérő dolgokat mondtok... Én valami félédes fehérre gondoltam. Melyiket ajánljátok?
2022. márc. 1. 19:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!