Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha mondhatni könnyű munkát...

Ha mondhatni könnyű munkát végzek egy gyárban ahol azért emelek is de nem egyszerre nehezeket, és csak emellé innék valamenni proteint lenne értelme?

Figyelt kérdés
Néha a hátam fárad.
2022. márc. 17. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ertelmetlen
2022. márc. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor van ertelme ha nem viszel be kajaval eleget. Hatfajason nem segit. Izmos ettol nem leszel ha arra gondolsz 🤔
2022. márc. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát nem túl sok proteint fogyasztok, külföldre jöttem (még) nem túl nagy főző sütő skillekkel :D

Csak nemtudom hogy így simán nem e káros esetleg vagy fölösleges.

2022. márc. 17. 09:16
 4/10 anonim ***** válasza:
A protein=feherje. Husok, tejtermekek, tojas, huvelyesek stb. Ha ezekbol sokat eszel az karos? 😀
2022. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem :D csak úgyértem por formájában nemtudom hogy van e értelme vagy ugyanaz mintha rendes ételt ennék?
2022. márc. 17. 09:45
 6/10 anonim ***** válasza:
A kaja mindig jobb mint a kiegeszitok, de vannak helyzetek mikor egyszerubb, kenyelmesebb. Testepito fejjel beszelek 😀
2022. márc. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én is akarok csak még hadilábon állok az edzéssel, viszont nem eszem elegendő fehérjét szerintem, sose nagyon ettem a húsokat.

Szóval én akkor napi x adaig proteinnel pótolhatom "egészségesen" a mennyiséget amire szüksége van a szervezetemnek? :o

2022. márc. 17. 10:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Siman. En azt javaslom, h 100% tejsavot vegyel ha nincs alergiad. Nezd meg mindig az osszetevoket is ne csak a margeting dumat. A hatfajason meg a sport, helyes emelesi teknika, bemelegites, nyujtas segithet. Mindig egyenes hattal emelj es labbol inditsd, ne behajolva derekszogbe, hanem hajlitsd a terded mintha le akarnal guggolni aztan labbol told vegul hatbol kiegyenesedsz. Mint a felhuzas. Illetve figyelj a tartasodra mindig meg probalj rendes matracon aludni.
2022. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szuper, a 100%os tejsavónak azon kívül hogy gyorsabban felszívódik van más előnye is?

Illetve mit nézzek még meg egy fehérjén? Ár érték arányban mi számít jónak? Hollandiában élek, itt pont láttam a múltkor a polcon egy 20-25 eurós proteint, az gaggi lehet vagy teljesen ok?

Illetve még valami: a mindennapi erőm, jólétemet is segítheti? Annyit tudok hogy szénhidrát kell az erőhöz 🤔.

Köszi!

2022. márc. 17. 10:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Hat mivel az szivodik a legjobban es teljes aminolanc profilu igy az a legalkamasabb.

Ha 100%osat veszel nemigazan tudsz melleloni. Hiaba irsz arat ha nemtudni mekkora kiszereles 😀

A szenhidratok es zsirok biztositjak az energiat. A feherje aminosavakbol all, azokbol epul fel tobbek kozt az izomzat, csontok, inak stb stb.. ezek a makrotapanyagok. Mikrokra is szukseg van, vitaminokra, asvanyi anyagojra. Ezeket valtozatos etkezessel be lehet vinni siman. Azt en nem tudhatom h te beviszel.e mindent vagy ki kell e vmivel.egesziteni. Nemigazan vagy kepbe 😀😀 De ne bonyolitsd tul.. max vegyel melle vmi jo multivitamin

2022. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!