Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Binge eating-Tippek a leküzdés...

Binge eating-Tippek a leküzdéshez?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, akaraterő, de nektek milyen 'praktikák' váltak be ha hirtelen jött a falásroham?


(Rengeteg víz ivása offos,a múltkor rosszul lettem tőle, az orvos szerint csoda hogy nem lett agyödémám.)



2022. ápr. 4. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2022. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy az elinduláshoz erőt adhat az alábbi:

[link]

Papír formátumban is van de lehet hogy már csak antikváriumban.

Egyébként ezzel foglalkozó pszichológust keress, mert mély lelki okai vannak-lehetnek.

2022. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem az az alap hogy normális viszonyt kell kidlakítani az étellel és az evésekkel és az élettel a tested, egyszóval rendet kell rakni az életedbe, meg kell figyelni az okát, azt hogy hogyan kezdődött és hogy miért áll fennt a problémád, ha nem làtsz kiutat akkor fordulj szakemberhez akivel megfelelő terápiával tudsz folgozni a problémán. A praktikáknak amiket kérdezel, pedig az a lényege hogy lenyugodj és ha téged az megnyugtat hogy iszol vizet vagy valami gyors légzőgyaakorlatot csinálsz az már kiràly, de ha ezek már nem hatàsosak és van komlexebb megvalósítást igénylő mentésre szükséged az példàul a nyújtàs olvasás shoppingolás, séta, vagy társasjátékozás, takarítás, rajzolás, zenehallgatás, relaxáció vagy igazàbol bármi tevékenység amivel lenyutathatod magad.
2022. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!