Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit gondoltok a hozzáadott...

Mit gondoltok a hozzáadott cukor nélküli tömegnövelőkről?

Figyelt kérdés

A tömegnövelők ellen általában az szokott szólni, hog rengeteg cukrot tartalmaznak. Én talaltam olyat, amiben nincs hozzáadott cukor.


1 adagban (65 g):


254 kcal

fehérje: 20g

szénhidrát: 38 g

ebből természetesen előforduló cukrok: 4,9 g

rost: 5,4 g

zsír: 1,4 g

mikronizált kreatin-monohidrát: 3,25 g

ebből kreatin: 2,9 g


Szerintetek ezt ihatom még minimális edzés mellett is? En csak otthon edzegetnék napi 20 perceket eszköz nélkül. Lehet ilyet biztonsággal inni?


2022. ápr. 7. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha otthon edzegetsz 20 percet akkor teljesen felesleges tömegnövelőt innod, de még a bevitt tápanyagmennyiseget se kéne növelni.

Nem értem mi lenne a célod


Attól, hogy iszod bajod nem lesz. De előnye se. Így felesleges pénzkidobás.

2022. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez melyik márka? Általában cukorhoz hasonló felszívódású szénhidrátot tesznek bele, csak ki van ügyeskedve, hogy ne kelljen cukorként feltüntetni, szóval ugyanott tartasz kb.

De amúgy ihatod, 254kcal egy adag. Aki 65kg körül próbál izmosodni általában 3000kcal körül eszik egy nap úgyis.

2022. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
cukor, tápanyag, kalória, étrend. ez a táplálkozás kategóriába tartozik. moderátorok segítenek.
2022. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem minek kell ilyen szutykokat venni. Ha kell a kalória akkor egyél zabot, krumplit, rizst vagy bármit amit szeretsz. Olíva olajat is kapni sütéshez (210C-ig), attól nem kell félni, az egészséges zsiradék. Mogyoróvaj úgyszintén. Én napi 3-4000 kcalt eszek most tömegelés alatt, kilónkénti 2g fehérje is simán megvan. Se fehérje port, se ilyen-olyan fake-cukrozott tömegnövelő szarokat nem veszek. Ha nem vagy profi felesleges, sőt ha az vagy akkor is, de hát a szponzorokból van a pénz...
2022. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez a Biotechtől a Hyper Mass 4000 nevű termék. Én csak tömeget szeretnék növelni egy 8 kg-ot. 70 vagyok most. Sajna hájra hízás nekem nem annyira szabad egészségügyi okok miatt. Muszáj lenne egészségesen megoldanom. Sok dolog szintén kiesik nálam, pl tejtermékek, így nehéz azért a 3000 kcal.


4# de ezek hasznos tippek, köszönöm.

2022. ápr. 7. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Az egészséges mindenképp az ha kialakítasz egy egészséges étrendet. Tömegeléshez amúgy sem kell sok kalória. Ha minimalizálni szeretnéd a hízást, akkor elég egy 200-300 kcal pluszt enni az elején, aztán ha nagyon nem változik a tömeged akkor fel lehet vinni 400-500 kcal-ra. Pl ha 2200 kcal az ahol szinten tartod a súlyod, akkor 2500 kcal-t érdemes belőni, ha nem működik akkor fel lehet menni 2700-ig.

Ezeket a 3000+ kalóriás brutál étrendeket csak akkor van értelme kipróbálnod ha sok a kardió, úgy ugyanis simán elégetsz akár 1000+ kcalt is egyetlen edzés alatt. A lényeg hogy alapanyagcsere + kardió + 200-300 kcal extra az amit érdemes belőni ha minimális hízás mellett szeretnél tömegelni (lean bulking).

2022. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben a ch maltodextrin, olyan mintha cukrot innál. Ha egy adagot iszol edzés után jó eséllyel nem lesz bajod, de ilyenekkel nem fogod tudni a rendes étrendet helyettesíteni. Amúgy meg ha fel szeretnél pakolni 8kg izmot akkor sokkal célravezetőbb ha rendes terembe mész edzeni.
2022. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben
2022. ápr. 7. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!