Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Káros lehet folyamatosan...

Káros lehet folyamatosan szedni porcerősítőt?

Figyelt kérdés

1évig szedtem Salofalk gyógyszert. Azóta fáj a térdizületem, de olyan szinten, hogy nem tudok hosszabb sétákat tenni.

Ezért szedtem rá Béres Porcerő Komplexet 3hónapig, napi 2-őt. Abban az időben nem fájt. Leálltam a szedésével és 1hét után ismét elkezdett fájni. Azóta megint szedek, de úgy tűnik napi 1 is elég. Ezt lehet folyamatosan is szedni?



2022. ápr. 17. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Magadtól ne szedj bármit, a legrosszabb ha nincs is semmi bajod, de te diagnosztizálod magad

Csináltass egy teljes vérképet, de mindenképpen menj el orvoshoz, ne játssz az egészségeddel

2022. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csináltattam már egy csomószor vérképet, az elmúlt 1hónapban is volt 2vérvételem(mondjuk más miatt). Voltak csillagos értékek is, a dokik csak a vállukat rázzák, hogy nem látszik semmi. Nincs rendes kiértékelés, csak a mesében.
2022. ápr. 17. 13:03
 3/10 anonim ***** válasza:
A komplexet szedheted minden nap, bajod nem lesz tőle, de azért mondjuk fél év múlva újra hagyd abba a szedését és nézd meg milyen nélküle
2022. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kúraszerűen alkalmazzák ezt az étrendkiegészítőt, 3 hónap használat, és 2 hónap szünet.

A salofalknak nem ez a kifejezett mellékhatásai, eleve ez is egy gyulladásgátló. Szerintem mond el a panaszodat az orvosnak is.

2022. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az izom- és ízületi fájdalom fel van sorolva a mellékhatások között.

Nem biztos, hogy ettől van, de ez tájban jelent meg és korábban nem volt ilyen.

2022. ápr. 17. 13:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen benne van, de 10 000 ből 1 azért nem olyan biztos, hogy nálad is ez okozza a problémát. Már a Salofalk közben is jelentkezett az izületi fájdalom vagy csak mikor elhagytad?
2022. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Néhány hónappal a szedése után tapasztaltam először. Elhagyása után is ugyanolyan rossz maradt.
2022. ápr. 17. 13:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez gyógyszer gyulladáskeltő anyagok képződését gátolja, mivel már nem szeded ezt a gyógyszert, elmúlt ez a hatása, így a gyulladásos folyamatok újra jelentkeztek, így az izületben is.
2022. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazából mindegy mitől van.

Az a lényeg, mi segít rajta.

Elég sokszor jártam már orvosoknál és soha egy sem javasolt étrendkiegészítőt egy probléma megoldására. Csak a gyógyszerekben hisznek.

2022. ápr. 17. 13:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem orvos írt fel glükozamin tartalmú gyógyszert, nem több mint két hónapra, mert "fiatal" vagyok. Nem múlt el a térdfájdalmam, ezért megtoldottam egy hónappal valamelyik Béres Porcerővel. Utólag nem mondta, hogy rosszul tettem.
2022. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!