Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étkezési zavar lenne?

Étkezési zavar lenne?

Figyelt kérdés

Ha elkezdek valamit enni nem tudom abbahagyni. Rengetegszer volt már hogy egyszerre majdnem egy kiló rántotthúst megettem. Vagy egy egész tortát. Titokban persze. És az is sokszor van hogy ha unatkozom vagy szomorú vagyok eszek. Nem vagyok éhes de embertelen mennyiségű ételt eszek. Aztán belegondolok hogy mennyit ettem és sírok. De van hogy napig nem eszek semmit vagy csak egyszer egy keveset. Vagy szinte semmit sem eszek vagy mindent amit csak találok. Anyukám sokszor beszólogatott a testem miatt. Ezért fürdőruhában nem is érzem jól magam. Ez lehet étkezési zavar?

16/l


2022. ápr. 21. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez konkrétan az.
2022. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Falási rohamok.

Angolban hasonló étkezési havart hívnak "binge eating disorder" néven, de mivel nem vagyok szakember, nem akarok diagnosztizálni természetesen.

2022. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Vékony vagy vagy ducibb? Anyukád miket szól be?
2022. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Átlagos testalkatú vagyok. Olyanokat hogy vastag a combom, a hasamból le kéne fogyni, és hogy és hogy ne egyek annyit mert már így is husis a hasam meg a combom. Hozzátenném hogy 46 kiló vagyok
2022. ápr. 24. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az. Menj el orvoshoz, az étkezési zavar nem játék!
2022. ápr. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!