Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Próbálnék fogyókúrázni de...

Próbálnék fogyókúrázni de evészavarom van, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tehát régen még olyan 12évesen anorexiám volt és azóta bulémiám és bed-em (túlevés) és ettől szenvedek lassan 4 éve. Igaz már nem olyan veszélyes mint az anorexia de akkor is szörnyen érzem magam, úgy érzem már sose lesz normális a kapcsolatom a kajával, és csak úgy tudok lefogyni ha éhezek. Gyűlölöm magam és a testem, nem is tudom megmondani mit utálok legjobban mert igazából mindent. Hogyan szabulhatnék meg ezektől?

2022. febr. 16. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre szakosodott pszichológus vagy pszichiátria, egyszerűen nem szabad félni a szakemberektől, de komolyan. Sokkal könnyebb ha segítenek. Pár éve az egyetem gyerekpszichológiáján dolgoztam és volt ott egy 17 éves lány aki öngyilkos akart lenn és anorexiás is volt szegény. Előző nyáron pedig láttam az utcán a párjával egy babakocsit tolni és ha vannak is még problémái sokkal sokkal jobban nézett ki mint amikor először találkoztunk. Ne félj változni, tégy érte meg mindent. Biztosan nehéz, de muszáj :))
2022. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na jutottál valamire fejben?:)) Mi legyen a kövi lépés?
2022. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán….
2022. márc. 4. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Meselj mi akadályoz
2022. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!