Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kívánom nagyon az...

Karcsi zoli kérdése:

Miért kívánom nagyon az édességet és a szénsavas colát?

Figyelt kérdés
Nem tudsz vagy hallottál már erről valamit? Olyan jó lenne ha nem kivánnám. A vizből meg egyszerűen 1 nap 2 pohárnál többet nem tudok meginni annyira nem szeretem. Még hányingerem van tőle ha hiszitek ha nem. Ez már évek óta így van nálam. Nem eszek és nem iszok édességet és colát 2 napig, annyira kivánom és annyira rosszul érzem magam. Mint egy dohányos embernek amikor nincs cigije. Nem azt mondom hogy nem tudok élni nélküle mert volt úgy, többször is hogy fél évig nem ettem és nem ittam. És mégis a 6 hónap közben is és után is, ugyanannyira kívántam és ugyanannyira rossz volt ha nem fogyasztottam édességet és colát. Ugyanolyan nagy volt bennem az éhség irántuk. Ez biztos hogy nem normális. Valamit jelez a szerveztem. Tudom orvoshoz kellene mennem. Nem most, már rég el kellett volna menni. De hát nem törődtem vele. Most szeretnék. El fogok menni. De gondoltam megkérdezlek titeket hogy nem tudtok e erről valamit hogy mi állhat a háttérben ???
2022. ápr. 23. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelez semmit a szervezeted, egyszerűen csak ezek olyan dolgok, amikre rá lehet függni. A cukor addiktív, van aki erre fogékonyabb, van aki nem annyira. Úgy tűnik te azok közé tartozol, aki az.
2022. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel orvoshoz? Ugyan már!
2022. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vitaminok.
2022. ápr. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!