Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Arginin, kreatin, glutamin...

Arginin, kreatin, glutamin szedése így a legjobb?

Figyelt kérdés

Reggel kreatin, edzés előtt arginin a durranás érdekében, edzés közben glutamin, este kreatin.

Vagy edzés előtt kreatin meg arginin, és edzés közben glutamin, majd este kreatin?

Valaki szedte hasonlóan?



2022. ápr. 25. 15:02
 1/4 anonim válasza:

Többféleképpen tudod szedni edzéshez viszonyítva.

legjobb mindig éhgyomorra.

Ha reggel van edzésed,éhgyomorra kreatin,arginin,5-5g, vársz fél órát kajálsz egy könnyűt, majd edzés,majd edzés végén 5g glutamin.

Ha délután vagy este edzel, ugyanígy éhgyomorra, majd várni kicsit könnyed kaja, majd edzés.

Ha csak a fentebb említett 3 kiegészítőt szeded.

2022. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
44%

Pityu!

Sehova nincs kiírva, amit te írsz.

Amúgy meg sporthoz tartozik, azon belül testépítéshez.

Ez csak az utóbbi két hónapban a te agymenésed.

Előtte is ide volt minden ilyen kérdés kiírva.

2022. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Zsolti a keresztnevem, értelmes választ vártam, nem ilyen nevetségeset 5 g arginin reggel, tiszta tudatlanság ami itt megy, elsőnek jövök fel kérdezni melyik napszakokban szedjem és egyből ez a reagálás, szép emberek vagytok!
2022. ápr. 25. 15:47
 4/4 anonim válasza:

Kreatin bevitele javallott ch tartalmú étkezéssel együtt. Napszak igazából mindegy, de célszerű minél jobban elosztani nap közben (pl. reggel 5 g, este 5 g)


Arginin edzés előtt, bár szerintem felesleges táplálékkiegészítő.


Glutamint legtöbbször edzés közben (BCAA-val) keverve szokták fogyasztani. Profi sportolók láttam, hogy elalvás előtt is fogyasztanak egy adagot.

Egyébként én ezt se tartom egy lényeges kiegészítőnek sok utánaolvasás után.

2022. ápr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!