Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit gondoltok a Knorr por...

Mit gondoltok a Knorr por alapú ételekről? Nem túl egészségtelen?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy 3 éves gyereknek keszithetnek belőle carbonarat vagy bolognait

Tudom ha saját zöldségekbol itthon elkeszitem 100x egészségesebb de ha att nézzük ma már a zöldségek se túl frissek



2022. ápr. 27. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Akkor már legalább üveges szószból készítsd, ha nem akarod vagy nem tudod magad megcsinálni, ne porból. Az egy fokkal még mindig jobb, bár szintén nem a gasztronómia csúcsa, de kicsivel kevesebb benne a mesterséges adalékanyag.
2022. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Én azon a véleményen vagyok, hogy alapból magam főzöm meg, friss összetevőkből a dolgokat, ha tudom, de ha becsúszik egy két gyors, fagyasztott, vagy pl ez a tasakos étel, nem baj. Mindent módjával. Állandóan ezt enni nem egészséges, de havi egyszer belefér.
2022. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Most már lehet kapni adalékmentes poralapokat, olyat keress.
2022. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Maggi pl adalékmentes teljesen. Én mindig azt veszem. A Bolognai és a Carbonara legalábbis biztos, a többit nem néztem. Én szeretem használni ha lusta vagyok a fűszerezéssel bajlódni . Meg amúgyse lesz olyan az íze ha házilag készítem. Szerintem nem ezen múlik hogy egészséges -e vagy sem, ez csak a fűszer . Ha sovány húsból , jó minőségű sonkával , durumtésztával készíted akkor egészséges lesz. Csak adalékmentes fűszer alapot válassz.
2022. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Porból a kutyámnak nem készítenék ételt, nemhogy emberi fogyasztásra... Remélem csak egy rossz vicc a kérdés.
2022. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Carbonarat meg bolognait porból?? Uramisten... Gondolom ti vagytok azok akik, ha egyszer véletlenül nem porból készítenék a carbonarat akkor a tejszíntől elkezdve a gombán keresztül a petrezselyemig mindent beleraknátok. Csak a hozzávalókat nem.


"Meg amúgyse lesz olyan az íze ha házilag készítem"


Egy egy intő jel arra, hogy nem tudsz főzni.

2022. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Uramisten.. Gondolom te vagy a nagy okos akit mindenki utal magakorul a megnyilvanulasai miatt... A kérdésre igazából tőled választ nem kaptam úgyhogy nem értem ha neked ennyire szörnyű hogy én készítek "porból" ételt minek írsz ide!? Rühellem az ilyen okos kutya embereket
2022. jún. 12. 10:04
 8/11 anonim ***** válasza:

"Gondolom te vagy a nagy okos akit mindenki utal magakorul a megnyilvanulasai miatt"

Nem, nem én vagyok az. Összekeversz valakivel.


"A kérdésre igazából tőled választ nem kaptam"

Az első válaszolótól megkaptad. De ha boldoggá tesz válaszolok én is a kérdéseidre:


Szemét. De.


"úgyhogy nem értem ha neked ennyire szörnyű hogy én készítek "porból" ételt minek írsz ide"


Hát mert pont az volt a kérdés, hogy mit gondolunk a por alapú ételekről vagy tévedek? Ha nem kapsz választ a kérdésre az a baj, ha meg ideírok akkor az? Részvétem a környezetedben élőknek...

2022. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Agyzsibbasztó lehetsz , nem lehet túl sok barátod 😂
2022. jún. 15. 19:42
 10/11 anonim ***** válasza:
A tévképzeteidet meg nyugodtan tartsd meg magadnak.
2022. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!