Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mely ital vagy étel kombináció...

Mely ital vagy étel kombináció okoz 100%-ban hasmenést?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 07:53
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Semmi, nyugi, maximum jól rosszul leszel.
2022. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted, hogy a fosással nem oldod meg a problémádat?

Fentebb írtam, hogy menj orvoshoz. Szakorvoshoz kérj beutalót, vagy pszichológusnak tárd fel a lelked, de ne csak egy-két beszélgetésre számíts, mert ekkor még aligha mondasz el a bajod okairól sokat.

2022. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem oldom meg ezzel a problémámat csak mostanában túl sok rossz össze jött és már nagyon tanév vége is van.

Pszihológushoz már járok régóta nem segít sajnos semmit.

2022. máj. 18. 11:19
 24/37 A kérdező kommentje:
Mindenki kihasznál, tönkretesz, iskolában bánt. Vagy levegőnek néznek ""jobb,, estben.
2022. máj. 18. 11:21
 25/37 anonim ***** válasza:
90%

Bizonyára nem oldódsz fel előtte teljes mértékben. Öntsd ki magadból minden búdat- bánatodat és igyekezz magad meggyőzni, hogy menni fog.

Túl fiatal vagy még arra, hogy búnak ereszd a fejed. Találj valamilyen elfoglaltságot, szórakozást, ami érdekel és örömed leled benne. Főleg ne csüggedj!

2022. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Iskolát kéne váltanod. Nem igazán van más megoldás, vagy legyél magántaulo. A szülők miért nem fogják fel a probléma

Súlyosságt?

2022. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem fogják fel, de egyre rosszabbul vagyok.
2022. máj. 18. 15:44
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább pszichiáterhez kéne járnod. Ő kiírhat, ha látja, hogy egykis regenerálódás kellene az idegeidnek és beszélhetnél vele, hogy segítsen közbenjárni, hogy más iskolát keressenek neked, mert az itteni közösség tönkretesz.
2022. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már ez a harmadik iskolám a többi még sajnos ennél jobban is tönkre tett... Már maradnom kell anyám szerint ugyis már csak ezen kívűl egy évem van. De akkor is szörnyű az egész.
2022. máj. 18. 16:04
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Na, gondold át, hogy mi miatt történt veled már mindez a három iskolában. Gondold át, miben hibázhattál vagy hibáztál. Nincs valamilyen negatív tulajdonságod, ami negatív irányba eltér az átlagtól? Ha találsz ilyet, akkor szokj le róla.
2022. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!