Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális,hogy Silicia gél van...

Normális,hogy Silicia gél van a pre-workout-omban?

Figyelt kérdés

Bevallom nekem kicsit fura volt,mivel cipős dobozkban szoktam látni hosonló tasakot,persze ez másfajta ami benne van. Neten utánna olvastam,de csak angolul volt,elvileg azért van,hogy sokáig eláljon és ne csomósodjon,ez igaz?

A csomagolás teljesen bontatlan volt,puregold-ról rendeltem.



#Dessiccant Sillicia #Silicia gél
2022. máj. 28. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Pure Gold azt a gélt használja csomósodásgátlóként, akkor normális, hogy van benne. Én nem tudok róla, hogy a siliceának lenne negatív élettani hatása, de ebben nem vagyok szakértő. Inkább a kérdésem az, hogy minek neked pre workout? Minek tök felesleges extrém koffein és cukor bombát bejuttatni a szervezetedbe edzés előtt? Ilyen durván tolod? Csak mert én erőemeléssel foglalkozom 10 éve, de életemben nem volt még szükségem pre workoutra a legmotiválatlanabb napjaimon sem.

Neked mire kell? Futópadozásra? Vagy mell-bicepszre?

2022. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem pont azért,mert nehezen jutok feljebb a nehezebb súlyra és elég szép löketet adott hozzá. És legalábv nincs benne cukor csak coffein.
2022. máj. 28. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!