Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mutet utani szekredesre mit...

Mutet utani szekredesre mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
Valoszinu felek is tole. Probalok rostosan etkezni de az etelt se kivanom ebben a melegben. Aki volt ilyen helyzetben, mi valt be. Hashajtot nem akarok bevenni a gorcsoles miatt. Minden otletet koszonok.

2022. júl. 5. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen műtét?
2022. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hasi mutet.
2022. júl. 5. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Glicerin kúpot kipróbálhatod. Gondolom még nem tudsz rásegíteni haspréssel, és ha nem rég volt a műtét, akkor pár napig még lehet az altatás miatt is, de majd vissza áll a rendszeressége.
2022. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérj valamit a nővérektől, biztos van ilyen esetekre megoldásuk.

Gondolom bent vagy még a kórházban, mivel addig ki sem engedhetnek műtét után, amíg nem sikerült kakilni.

Hacsak nem hazudtál nekik hogy megvolt a kaki, de aki hazudik az magára vessen.

Mondjuk nekem meg is nézték, szólni kellett ha megvolt és jött a nővér a vécébe hogy bizonyosságot szerezzen :D

Ebből tudják hogy semmit nem csesztek el és rendesen működik a rendszer.

2022. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem. Mar ottho vagyok. Volt mar, csak nem konnyen. Tenyleg megneztek? Le a kalappal! Nalam bemondasra volt. A kup jo otlet, van is itthon.
2022. júl. 5. 12:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Rostbevitel (brokkoli, kelbimbó, stb.)
2022. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki az aszalt szilvát, én még nem láttam olyan embert akit ne hajtott volna meg.
2022. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hasi műtét, nagyon nem mindegy, hogy milyen területet érint?!
2022. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!