Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy a tizenévesek jelentős része 100 kg felett van, szóval túlsúlyos? (13-17 évesek)

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 21:20
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Rajtam is van egy kis felesleg, 17 vagyok. 100 kilós tizenévest nem nagyon láttam mostanában. Egyébként ez azért van, mert a szülő jár munkába, hogy a gyereknek legyen mivel menőznie az iskolába, meg legyen mit enni, inni, elbulizni, de arra már nem jut ideje a szülőnek, hogy figyeljen is arra, hogy mit eszik az a gyerek.

egyébként mostanság én is inkább ilyen csörögefánkokat látok a suliban.

2010. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Magyarországon nagyobb részt túlsúlyosak a gyerekek? Nemigen..:D legtöbbnek tökjó alakja van, vagy épphogy sovány.
2010. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

21:49

hát ha neked 5-10 kiló felesleg túlsúlyosnak számít akkor tényleg gond van...


Egyébként újat nem tudok mondani, ahogy már előttem is írták jóval, én inkább seggkipakolós p*csákat látok mint túlsúlyosokat.

2010. szept. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Én vagyok kábé 100 kilós 17 éves, de hozzá hasonló kevés van. De én 184 centi magas vagyok!
2010. szept. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
48%
azért mert valaki esetleg 100 kilós nem biztos hogy túlsúlyos. lehet valaki 100 kilós úgy hogy kb fél kiló felesleg van rajta ha esetleg testépítő vagy vmi más komoly edzést csinál :D lehet valaki akár 65 kilósan is túlsúlyos nem a kilók száma számít legfőképpen hanem az edzettségi szint!
2010. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

09-20 21:59-nek:

Hát ezt nagyon jól látod, meg vagyok lepve! Szeretem az önkritikát :) Vagy nem magadra értetted, hogy bulira kérsz pénzt, meg az új ájfonra? :P


A kérdéshez pedig... 100kg felett elég kevés 13-17 évest látok, de lehet, hogy Te laksz ducitábor közelében :D

A túlsúly nemhogy népbetegség, hanem világméretű léptékben kell mérni. Mindenhol jelen van, és szerintem főként az elkényelmesedés jele. Azért azt is vegyük hozzá, hogy mindent teletömünk a szervezet számára lebonthatatlan anyagokkal, mert olcsóbb az igazinál. Az igazi meg fogy is, elég rendesen. Ja, elkalandoztam :D

2010. szept. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
MEEEE SOKAT ZABÁÁLNAK!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!