Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 20 nap alatt hogy hízzak 5-10...

20 nap alatt hogy hízzak 5-10 kg-t lányként ?(nem muszáj egészséges legyen )

Figyelt kérdés

Nincs egészségügyi bajom és hajlamos vagyok a hízasra

Esteleg valami hizlaló vitamin vagy étvágyadó tipp?

Nagyon fontos hogy minimum 5 kilót hízzak

Kajákat is írhatok vagy étrendet aki tud

Hálásan megköszöném❤️


2022. júl. 12. 17:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nagyon akkor nem lehetsz hízásra hajlamos, ha jelenleg 45 vagy...
2022. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
(Számon venni egy fiún, hogy mit érdekli a külső, olyan lenne, mintha rajtatok, lányok, számon vennék, hogy mit érdekel a belső. Mit érdekel a jellem, az iskolázottság, az egzisztencia, stb. Ahelyett, hogy darabra ahhoz vonzódnátok, akihez kell, és nem mindenféle elvont járulékos körítéshez: vagyis abban önmagatok megálmodott helyzetéhez.)
2022. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de akik reális válaszokat adtak (pl.: 1es, 3as stb.) Azok mégis mi a francért lettek lepontozva? Értem én, hogy egészségtelen... de csak a kérdésre válaszoltak.... nem értek a gyik-eseket...
2022. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Sikerült híznod?
2022. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13: ezért nem lehet itt komolyan venni a pontozást, mert össze-vissza pontoznak az emberek, nem egy reális moderátori gárda adja/osztja érdemek szerint a pontokat, hanem boldog-boldogtalan pontozhat, akinek van belépése (vagyis regisztrációja). Regisztrációt pedig kb. 1 perc csinálni.
2022. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!