Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mondanátok nekem otthon...

Mondanátok nekem otthon elkészíthető tömegnövelő turmixokat?

Figyelt kérdés
nehezen hízó alkat vagyok és munkából adódóan nem tudok 1el több étkezést sem bevinni naponta. ezt szeretném 1 turmixal helyettesíteni. zabpehely banánt láttam sok helyen ezekhez mit rakjak,h ízre se legyen ihatatlan :D

#tömegnövelő #tömegnövelő turmix
2022. júl. 22. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Tejet, mézet és fehérjeport rakj még hozzá, ez finom is és a céloknak is megfelel.
2022. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*célodnak
2022. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"nehezen hízó alkat vagyok és munkából adódóan nem tudok 1el több étkezést sem bevinni naponta"

Nem is kell. A tömegelés (naturál hobbigyúrósként ez a szó nem jelent semmit, maximum hízókúrát, de mindegy, a te dolgod) nem az étkezések számán múlik, hanem a bevitt napi kalóriamennyiségen. A meglévő étkezéseidet alakítsd úgy, hogy azok kalóriában és makrotápanyagban (elsősorban fehérjében) többet jelentsenek. A tömegnövelő turmix is csak akkor tömegnövelő, ha általa kalóriatöbbletben vagy. Ha nem vagy kalóriatöbbletben, akkor ihatsz bármilyen turmixot, nem fog növelődni a tömeged. Remélem számolod a kalóriákat, és érted, miről beszélek.

2022. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szalonnás palacsinta ledarálva, arra fagylalt.
2022. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Alapnak jó a zab, banán, de mehet más gyümi is bele, akár fagyasztott is pl: mangó, málna, eper. Tehetsz bele fehérjeport, olyat, ami ízlik neked. Nyugodtan rakhatsz hozzá joghurtot is, és ajánlom neked a mogyoróvajat! Kis mennyiségben is sok kalória van, finom, egészséges. Dobhatsz bele még magvakat is, pl kesudiót, pekándiót stb. Ha kész (ezt már ne turmixold tovább) chia magot is tehetsz bele, nagyon egészséges. Sok sikert.
2022. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!