Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki fogyaszt rendszeresen...

Valaki fogyaszt rendszeresen golyóálló kávét? Mik a tapasztalatok, mennyi ideje iszod és melyik napszakban?

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Az mi?
2022. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ez is csak egy átverés. Kamu marketingfogás hülyéknek.
2022. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es gondolom neked minden az? Vannak ilyen emberfajták! :))
2022. júl. 31. 21:01
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem, de mivel dietetikával foglalkozok, ezért nehezen tudok finoman nyilatkozni a tudományt nélkülöző pénzlehúzásokról, sajnálom.
2022. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 qkker1 ***** válasza:
62%
Az mi a lópikula?
2022. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Én igen.

Amióta ezt iszom nem lőttek le.

Napi 2, reggel ébredéskor a kakiláshoz (és hogy a metrón ne tudjanak lelőni), és délben kaja után, hogy a 14:00-ás megbeszélésen ne aludjak be (vagy ha mégis bealudnék a főnököm ne tudjon lelőni).

2022. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ez ilyen fogyasztó kávé, valami zsírt vagy olajat kell beletenni azt hiszem. Gusztus dolga.
2022. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

2. Igen van itt egy hozzászóló, aki állandóan azzal jön hogy dietetikus, hát annyit róla, hogy még egyszer sem indokolta meg az állításait, de minden második mondata hogy táplálkozástudományban nagyon - nagyon jártas.

A Jóisten mentsen meg az ilyen ál-szakemberektől. :))


Persze mint most is, nem a kérdésre válaszol, inkább csak azt tudja elmondani, hogy valami miért rossz. Ez egy fajta embertípus, aki rontja kishazánk levegőjét. Nagy kár érte...

2022. júl. 31. 21:41
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Akkor tilts ki az országból. Köpj be anyucinak, hátha leszopizza Orbán Viktort, és cserébe kiutasítanak engem. Amúgy tőlem nyomjad a golyóálló kávét. Kit érdekel? Velünk nem szúrsz ki. Hajrá! Mindenki arra költi a pénzét (inflációs válság idején is), amire akarja. Ha hülyeségekre és átverésekre, akkor arra.
2022. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Én próbáltam egy időben, nekem jó volt. Nem a fogyás volt a fő cél, hanem hogy tudjak menni wc-re, én fahéjat is tettem bele. Jó volt, csak jelenleg már drága lenne. Egyébként 11-ig kibírtam kaja nélkül, addig nem voltam éhes.
2022. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!