Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tömegnövelésnél, heti 3...

Tömegnövelésnél, heti 3 edzéssel (hétfő-szerda-péntek), edzésnapokon valóban 2, pihenőnapokon pedig valóban 1 adag fehérjét/tömegnövelőt érdemes-e fogyasztani, illetve a lent olvasható táplálékkiegészítőnél van-e jobb?

Figyelt kérdés
172cm, 65kg vagyok, a BioTechUSA Muscle Mass nevű készítményével szemezgetek. Írtam már magamnak étrendet, a makrok a fent említett adagolással kijönnek, csak nem vagyok biztos benne, hogy sok értelme lenne 2 adag turmixnak per nap, még akkor is, ha az a nap edzésnap, habár a BioTechUSA honlapján található felhasználási javaslat ezt mondja...a véleményetekre vagyok kíváncsi, akár az adott fehérjével, akár az adagolással kapcsolatban. Azért erre esett a tömegnövelőre esett a választás, mert állítólag nem kezdi ki annyira a gyomrot, mint társai, nekem pedig elég zavaros az emésztésem.

2022. aug. 5. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
A kalóriaszámolásról, és a kalóriatöbbletről semmit nem tudsz, és így akarsz belevágni (feltehetőleg naturál kezdőként) a tömegnövelésbe, illetve felesleges (és szar) tápkiegészítők megvásárlásába, igaz?
2022. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1, feltettem egy kérdést, nem tudom mi olyan nehéz erre válaszolni.
2022. aug. 6. 00:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mennyi a napi kalóriakereted kérdező?
2022. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#4 3000-3250 között van edzés/pihenőnap-tól függően
2022. aug. 6. 01:35
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Akkor minek az a felesleges, és egyébként szar minőségű tápkiegészítő? Ebben az inflációban nem elég a kajára költeni, hogy a napi 3200 kalóriád meglegyen?
2022. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!