Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan mulasszam el a hányingert?

Hogyan mulasszam el a hányingert?

Figyelt kérdés
Ma volt mamám születésnapja és ilyenkor mindig terülj terülj asztalkám van nála, de azt hiszem ma nagyon túlzásba estem az evéssel. Eszméletlen hányingerem van és szeretném valahogy elmulasztani mert egyszerűen úgy érzem bármikor visszaköszönhet a kaja, mit csináljak?
2022. aug. 7. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Igyál egy kis kólát, nekem az bevált, de szigorúan coca és abból is a sima, nem zero.
2022. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Én csak egy igazán hatásos módszert ismerek! A friss levegő. Ha van rá lehetőséged, akkor feküdj ki a fűbe vagy napozóágyra. Nekem ez mindig bevált! Hánytam már levegőzés után, de az buszon volt, amit én nehezen viselek. Friss levegő!
2022. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, igen igyál Colát is!
2022. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Az senkiben nem merül fel, hogy nem kéne hányásig enni?
2022. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Első vagyok. De, nyilván felmerül, de szerintem így, hogy már megvan a baj, nem sokat segít szegényen az, ha kioktatjuk. Jelenleg megoldásra van inkább szüksége. És ahogyan leírta a szitut, szerintem most egyébként is megtanulta a saját kárán, hogy nem igazán kell többet ilyet csinálni. :)
2022. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy érzed magad, kedves kérdező?
2022. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Max kihányod, ha annyira szrul vagy.
2022. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem válaszolni, de kimentem végül a kertbe úgy egy fél órára (+egy kicsit elbóbiskoltam a székben) és jobban lettem. Sajnos kólám nem volt, de köszönöm a segítséget, legközelebb biztos nem eszek ennyit
2022. aug. 9. 23:07
 9/10 anonim ***** válasza:
HIDEG kóla vagy fanta (gyerekorvos tanácsa). Vagy almaecet. Az almaecetnek hányás lehet a vége, de utána jobb.
2022. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, Na látod, működött a tanácsom.
2022. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!