Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen fajta szakemberhez...

Milyen fajta szakemberhez tudnék fordulni?

Figyelt kérdés

Sajnos jó pár éve küzdők egy nagyon csúnya betegséggel, a bulémiával. Nagyon sokat csesztettek a túlsúlyom miatt, amiután lefogytam de a súlyomat az alacsony kaloriaju dietam miatt amely lelassitotta az emesztorendszerem, nem bírtam normális etkezessel se tartani,mert úgyis jött fel rám, így bele estem a bulémiába, amellyel tudtam viszont. Most volt egy stresszes évem, ahol kezdtem lelkileg jobban lenni és már nem is csináltam, de sajnos visszajott 10 kilo és baromi boldogtalan vagyok magammal. Kezdek újra visszaesni, megint elkezdtem csinálni , de már lassan mindig ezen gondolkozok minden étkezés után. Nagyon rossz ez nekem, nem tudom milyen szakemberhez forduljak,aki erre van specializálódva és nem ítél el, és kifizethető áron van.


Arra kérem a kedves kommentelőket is, ha csak rosszat tudnak írni inkább tartsák magukba. Nagyon nehéz nekem egy ilyet kiírni, de sajnos segítségre van szükségem, szeretnék ebből kigyógyulni.


2022. aug. 8. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Pszichiátriára tudsz menni, esetleg felkereshetsz egy pszichológust is, de szerintem az nem lenne hatékony.
2022. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológusra van szükséged.
2022. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy mondjak elottem.

Ha ezek a szakemberek neked megfizethetetlenek akkor annyival segithetsz magadon hogy rengeteg irodalom van ebben a temaban a konyvtarakban es kepezd magad.

Nekem mas betegsegem van, de csak annyit tudok mondani hogy en is kepeztem magam es a 10. konyv elolvasasa utan en szinte tobbet tudok barmely szakpszichologusnal. Nem vicc. Rengeteg tipp, trukk, tudomanyos kutatas, ertekezes, stb. van leirva az ilyen konyvekben szoval hogyha anyagilag nem jon ki, a konyvtarban rengeteg konyvre talalsz amit szinten pszichologusok/orvosok/kutatok irtak.

2022. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

TB keretein belül is mehetsz pszichológushoz. Én a Semmelweisre jártam, mert oda beutaló sem kellett, csak meghallgatás, na meg 2 hónap várakozási idő.

Szerintem a pszicholóhust mindenképp érdemes megpróbálnod, ártani nem árt.

2022. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!