Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A zöldség csipsz egészségesebb...

A zöldség csipsz egészségesebb mint a hagyományos fajta?

Figyelt kérdés
Ma akartam venni zöldség csipszet, de ahogy az összetevőket megnéztem ezekbe is rengeteget cukor és zsiradék van, de még nem is ettem, van aki kóstoltam már, és milyen íze van?
2022. febr. 15. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából az édesburgonyának édesburgonya...és így tovább :D Mindne zöldségnek a saját íze csak ropogósban. Valamiért sokan hiszik hogy egészségesebb de ha olajban vna kisütve akkor pontugyanaz
2022. febr. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmivel sem egészségesebb. A krumpli is egészséges, csak a legtöbb csipszet teletolják ízfokozóval, meg pálmazsírban sütik ki. Az összetevőket kell megnézni, most már van amin direkt fel van tüntetve, hogy napraforgóolaj.
2022. febr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak a krumpli alapból dietas,hizlal és van benne keményítő is amiért egészségtelen. Ezzel szemben egy répa nem ilyen..
2022. febr. 15. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

A keményítő nem egészségtelen, csak annak aki nem tudja megemészteni. A krumpli sem egészségtelen.

Ennyi erővel a répa is rohadt egészségtelen, mert tele van cukorral. Sőt keményítő is van benne!

2022. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
A krumpli nem hízlal, ha összevissza zabálsz kontrol nélkül, az hízlal.
2022. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!