Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha állandóan nassolnék mik...

Ha állandóan nassolnék mik azok a megoldásokat amik egészségesek? Vagy hogyan tudnám ezt a rossz szokást elhagyni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs egészséges nass. foglald el magad valamivel.
2022. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felvágott répa, uborka hummuszba mártogatva.
2022. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyál valami smoothie félét vagy hasonlót.
2022. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesnek tekinthető minden olyan "nassolás", ami a kalóriakereteden belül van (ergo nem kezdesz el emiatt hízni), továbbá ami nem egy feldolgozott, ipari vacak (pl. csipszek, csokik, péksütik, gumicukrok, ropik, stb.).
2022. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a kávé csökkenti az édes iránti vágyat. Ha nem szereted akkor egyél gyümölcsöt vagy igyál smoothiet. Nekem van egy kedvenc édes receptem, viszont én ezt inkább reggelire szoktam enni. Fagyassz le 2 banánt felszeletelve, a fagyasztott banánt daráld össze 1 evőkanál cukrozatlan/sűrű kakaóporral, 1 evőkanál mézzel és 3 evőkanál natúr joghurttal. Viszont ha sósra vágysz akkor egyél egy puffasztott rizs vagy puffasztott kukorica szeletet. 1-2 db talán nem árt. :)
2022. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!