Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Más is érez ilyet?

Más is érez ilyet?

Figyelt kérdés
evés után másfél-két órával rosszullét, remeg az egész testem belülről, kiugrik a szívem, lüktet a gyomrom. Előzmény gyomorfekély, több helyen lyukas vékonybél, a lyukakból szivárog a vér (befelé), nem perforált. Mentális gondjaim is vannak gyász miatt. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy más is érez-e ilyet és ha igen, mivel orvosolja? Reggelente is heves-erős szívdobogásra ébredek. PPI-t szedek december óta.

#Evés után rosszullét
2022. aug. 15. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gasztroenterológián mit javasoltak?
2022. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az étrended milyen? Miket szoktál ennyi, mennyit ?
2022. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Nem.
2022. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2x20 mg PPI + levekvés előtt egy 40 mg-os Apo-Famotidin (ezt írta fel a gasztroenterológus). Február közepe óta nem fogyasztok tejterméket, kipróbáltam már a vegán étrendet, a mindenmentest (glutén, laktóz), mielőtt beteg lettem akkor meg ketóztam, azt most kihagynám, tekintve, hogy fogytam 26 kilót és nem szeretnék többet fogyni. Nem javasoltak semmilyen étrendet a gasztrón. Fél 6 körül kajáltam és most is fáj a gyomrom, lüktet az egész testem (most van 20:45), ezért csak egyszer eszem egy nap. Nem akarok egész nap rosszul lenni. 1 éve és 11 napja nem voltam éhes. Rohadtul megvisel, hogy egész nap rosszul vagyok, már reggel heves szívdobogással ébredek. Mentálisan is megreccsentem emiatt. :(
2022. aug. 15. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A mentális részére lehet kéne szedni valami szorongás oldót, antidepresszánst?

A gyászra valamilyen terápiát kapsz, pszcihológus látott már vele?



A fizikai részét meg igazából szerintem egy specializált, képzett dietetikusnak kéne beállítani, mert ha komoly emésztőrendszeri probléma van, azt itt az online átlag nem biztos, hogy átlátja.

2022. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam dietetikusnál, hisztamin diétát írt, annak ellenére, hogy nem vagyok hisztamin érzékeny. Csináltattam egy 240-es panelt, plusz glutén, plusz külön tej és hisztamin. Csak a tejre jött ki 68%, de a külön tejtesztre meg semmi. Pszichiáter írt fel Mirzatent, most azzal próbálkozom, de sajnos ez nem oldja meg a gyomorproblémámat. :(
2022. aug. 15. 21:15
 7/7 A kérdező kommentje:
*mirtazent
2022. aug. 15. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!