Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék egyenletesen hízni?

Hogyan tudnék egyenletesen hízni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 191 cm magas vagyok és 84 kiló.( 36 éves) . A problémám hogy sajnos nagyon keveset alszok és nem tudok pihenni emiatt nagyon fáradékony vagyok. Nem tudok sajnos több időt pihenni gyerekek illetve család miatt. Szeretnék kicsit sportolni pár kilót hízni, nagyon egyenletlen a testfelépitesem. Minden súly hasra megy a végtagok nem híznak. Tudnátok ajánlani valamit ami kicsit energiát ad és izmot is növel, természetesen edzek is majd hozzá. Köszi szépen

2022. aug. 15. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriaszámoláson alapuló sporttáplálkozás és progresszív súlyzós edzés neked is, ahogy mindenki másnak.
2022. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ajanlom a konditermet es edz mindenre
2022. aug. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hegymászás fantasztikus módszer fogyásra. Egy nap alatt elégetsz 4-5 ezer kalóriát, és még pótolni sem tudod, mert étvágyad sincs. Én sovány vagyok, nincs ahonnan zsírt égessek, ezért az arcom beesik egy-egy komolyabb túra után, mert abból a zsírból kell kalóriát szerezzek. Ha nincsenek hegyek a környezetedben, gyalogolj sokat, a természetben. Egy alkalomman 4 óra pluszt. Az már 1200 kalória. Szerintem étkezz egészségesen, de ne éheztesd magad, úgy nem tudsz izmot építeni.
2022. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!