Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet baja a monstertől?

Lehet baja a monstertől?

Figyelt kérdés
13 éves húgom szeretné kipróbálni a monstert.. ezért vettem neki egy cukor nélkülit, viszont mielőtt még oda adom szeretném megkérdezni, hogy egy 500ml-től lehet baja? 150mg van benne😅

2022. aug. 17. 23:46
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem lesz semmi baja, max sgy picit felpörög de ennyi, személyes tapasztalat nekem az, hogy a Monstertől nehezebben alszok úgyhogy lehet célszerű inkább másnap odaadni neki
2022. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen holnap adom oda neki😅
2022. aug. 17. 23:57
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Ráadásul az itthoni energiaitalokban nincs taurin, gyakorlatilag csak koffeines üdítők mint a kóla.. ha azt ivott ezelőtt és nem volt baja, akkor ettől az egytől sem lesz.
2022. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A taurin egy aminosav :D EGY AMINOSAV :D amit konkrétan érdemes beiktatni mint táplálékkiegészítőt, mert jót tesz az agynak és mérsékli a koffein kellemetlen hatásait :D Szóval pls felejtsük már el ezt a baromságot hogy az rossz.


A koffein fizikai teljesítményt növelő hatása 2-3mg/testsúly kg-nál kezdődik, szal ha a kislány ilyen 50 kilo körül van azért fel fogja pörgetni, de a koffein igazából nem annyira káros, csak abban az esetben parás ha szívbeteg valaki, illetve ha mondjuk kisgyerek...13 azért tini. De vicces hogy olyan mintha valami kábszit akarna kipróbálni :DD

2022. aug. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Szerintem félre értetted, sehol nem írtam, hogy rossz, és nem is azért írtam, én is tudom mi az. Megtalálható kb minden élelmiszerben és szüksége van az emberi szervezetnek rá. Azért írtam mert külföldi energiaitalokkal ellentétben itthon nincs benne, pedig eredetileg tartalmaz az energiaital.. ezért csak egy sima koffein üdítő mint pl a kóla, és szerintem sokkal kevésbé is "pörget".
2022. aug. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

a koffein rendszeres fogyasztása az, ami káros az egészségre

egyszeri kóstolástól még egy óvodásnak sem esik baja

2022. aug. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a Bomba energiaitalban pl. kb feleannyi a koffein, mint a Monsterben, ha aggódsz, hogy túlpörög, akkor lehet érdemes olyat venni.
2022. aug. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mértékletesen issza meg akkor semmi baja nem lesz. Én egy Monstert két óra alatt iszok meg pedig viszonylag gyakori fogyasztó vagyok. Jobban is esik így elosztva és nem 20 perc alatt lehúzni. Ja és igyon mellé, illetve utána vizet.
2022. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia.én nem adnám neki. És ennyivel le is tudnam ezt. Üdv egy ex energiaital gyártó munkás. 6 évet húztam le,hidd el tudom mi van benne. Persze nem lesz baja 1 doboztol,de ne add neki inkább. :)
2022. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!