Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek a pure gold...

Szerintetek a pure gold collagène hatásos?

Figyelt kérdés

Valaki rendelt már a pure goldtol collagent es ha igen hatot?

marhás vagy a halas a jobb?



2022. aug. 18. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A pénztárcádra hat a legjobban... Vékonyabb lesz tőle.


Millió ilyen "csodaszert" reklámoznak - a hatások erősen kétségesek....

2022. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, hogy milyen hatast varsz tole. Nekem a kollagentol szebb lett a borom, a hajam, kormom. De igazabol ennyi, masban nem vettem eszre valtozast. Mindenfelet szedtem mar, tablettat, port is, nem ereztem kulonbseget. Annyi, hogyha por formajaban akarod inni, akkor biztosan ne halasat valassz, mert annak undorito ize van, barmibe is rakod. Es nem segit rajta semmilyen izesites :D
2022. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

1-es, legalább nézz már utána dolgoknak, mielőtt fszságot írnál! A kollagén nagyon hasznos dolog, és nem "csodaszer", illetve jó értelemben véve, de!


Kérdező, itt egy kimásolt infó:


"A kollagén fő forrásai a marha, illetve újabban a tengeri halak, de létezik, sertés- és csirkekollagén is. A sertéskollagén hatása kevésbé kutatott, és főleg ipari felhasználása jelentős. A csirkekollagén emberi fogyasztása pedig a betegségek kockázata miatt nem javasolt.


A marhakollagént használják a legrégebben, ezért a legtöbb kutatás és információ erről a kollagén fajtáról lelhető fel. A marhából kivont kollagén I., III. és IV. típusú kollagént is tartalmaz, míg a halkollagénben csak az I-es típus található meg.


A halból kivont kollagén mellett szól azonban, hogy könnyebben szívódik fel, mint a marhakollagén, ezért jobban hasznosul. Előnyösebb választás továbbá az autoimmun vagy emésztőszervi betegségben szenvedőknek is. Ráadásul a halkollagén ökológiai fenntarthatósága is magasabb."


Én egyébként marhakollagént fogyasztok már egy ideje, nagyban javította a hajam, és a bőröm minőségét, illetve bizonyos sportoknál fájt a térdem, ez megszűnt tőle. Ezt a fajtát fogyasztom: [link]

2022. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszöm szèpen a normális válaszokat!


A hatáson azt èrtettem hogy a bõrre ès a hajra milyen hatassal van.


#3 köszi a tippet kiprobalom amit küldtèl

2022. aug. 18. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a pure goldos collagold kapszulát szedem (marha és hal kollagén egyben) nekem bevállt,szebb a bőröm, a hajam és a körmöm is erősnek törik le.
2022. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!