Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csirkemell helyett pulykamell...

Csirkemell helyett pulykamell és marhahús?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a csirkehúst (nagyon nem!). Pulykamellfilé+ hal+sovány marhahús is alkalmas a testépítéshez?

2022. szept. 2. 08:20
1 2
 1/19 anonim válasza:
82%
Tökéletes.
2022. szept. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem, csak csirkétől nő az izom. Smack levesből is csak csirke ízűt szabad.
2022. szept. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

"Pulykamellfilé+ hal+sovány marhahús is alkalmas a testépítéshez?"

Szerinted mitől ne lenne alkalmas? Mitől lenne alkalmasabb a csirke? Mit jelent az, hogy alkalmas?

2022. szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Lazy Lover ***** válasza:
36%
Igen de minden sovány hús mehet
2022. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert az esetek igen erős 90%-ban, mindenki a csirkemellfilére esküszik.
2022. szept. 2. 10:13
 6/19 anonim ***** válasza:
16%
Mert a hobbigyúrósok 90 százaléka le van ragadva a tizenöt évvel ezelőtti shopbuilder cikkek szintjén. Te ne tartozz közéjük.
2022. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem nem a csirke-rizs-brokkoli létezik, nyugodtan túl lehet ezen már lépni.

Sőt! naturálként napi fél kg fehérjét sem kell bevinned a zsírmentes 69 kg-od mellé

2022. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Majd ráérsz akkor sovány húst enni, ha versenyre készülsz, addig ehetsz bármilyen húst, amit szeretsz.
2022. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 NTBS ***** válasza:
Jó lesz.
2022. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igazság szerint, én nem testépítek, hanem rögbizek. Szeretnék felszedni még pár kilót izomban, valamint a fizikai erőmet is növelni szeretném. Magyarul szükségem lesz konditermi edzésre így is, úgy is. Vannak nekem ismerőseim, haverjaim akik foglalkoznak testépítéssel már egy ideje, látszik is rajtuk. (Most hogy, naturálok vagy szúrják magukat, azt nem tudom, nem kérdeztem, nem is érdekel). Ők CSAK a csirkemellfilére (és a halra) esküsznek. Mert, hogy a pulykamellfilé már zsíros. Amit én nem hiszek el nekik - ezért is tettem fel a kérdést, hogy mások mit gondolnak erről - nem csak a csirkehús a minőségi fehérjeforrás. Ami még a poén az egészben, hogy én húsiparban dolgozok. Dolgoztam már pulyka, marha...stb mindenféle hússal, szóval a "zsíros a pulykamell" .. szövegen csak felvontam a szemöldökömet. (Az megint a hab a tortán, hogy a csirkemellfilé is már olyan állagú manapság, mint a takony.).
2022. szept. 2. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!