Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csirkemell helyett pulykamell...

Csirkemell helyett pulykamell és marhahús?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a csirkehúst (nagyon nem!). Pulykamellfilé+ hal+sovány marhahús is alkalmas a testépítéshez?

2022. szept. 2. 08:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azt remélem vágod, hogy a marhahúst milyen árban adják most. Már a szarvas is olcsóbb.
2022. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#11


Mint húsipari dolgozó én olcsóbban szerzem be, a cég dolgozói olcsóbban vásárolhatják meg az üzemtől, bármilyen húst, a marhát is. Pulykákat pedig magam is tartok.

2022. szept. 2. 14:17
 13/19 anonim válasza:

Pulykamell ugyanolyan zsírtartalmú, mint a csirkemell, ez nettó baromság (<3g zsír/100g).

Egy marhalábszár, fehér/fekete pecsenye, comb szintén kifejezetten száraz húsnak mondható (3-4g zsír/100g).


Meg aztán... ha valaki nem szálkásít, akkor semmi baj a zsírral...

2022. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak az izom fejlődése azon múlna, hogy 100 gramm pulykahúsban mennyi zsír van. 🤣

"Vannak nekem ismerőseim, haverjaim akik foglalkoznak testépítéssel már egy ideje, látszik is rajtuk. (Most hogy, naturálok vagy szúrják magukat, azt nem tudom, nem kérdeztem, nem is érdekel). Ők CSAK a csirkemellfilére (és a halra) esküsznek."

Ebből az a tanulság, hogy szakemberekre, szakmai anyagokra, tanulmányokra kell hallgatni, nem a gyúrós haverokra, akiknek a releváns tudása sport és táplálkozás terén nulla. Attól még, mert látszik valakin a kondizás, még nem fog érteni hozzá.

2022. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly szakemberek lehetnek, akik szerint a pulykamell már zsíros...🤦‍♀️ Ha nem te akarsz lenni a következő Mr Olympia, akkor full mindegy, hogy milyen húst eszel.
2022. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hülyeség hogy csak a csirkemell. Egyrészt a pulykamell ssm zsírosabb, másrészt az a minimalis zsír még jó is

Csirkecomb, pulykacomb, sertésszűz, sertéskaraj, halak, 7 százalékos darált hús mind mind alacsony kaloriatartalmu, ok feherjevel. Zsir is van bennuk, de az kifejezetten jo. Pl lazac is nagy zsirtartalmu emgis legtobben azzal tomegelnek. Iszonyat egeszseges, finom is

2022. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16:

A legtöbben lazaccal tömegelnek?😂😂😂

Több mint 15 éve edzek, de én még olyanról nem hallottam, hogy valaki lazaccal tömegelne. Márcsak azért se, mert sose volt olcsó, de most rohadt drága.

2022. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17 nyilván más körökben mozgunk

Ahhoz képest nem drága ha akciósan veszed 3500-4000 korul

Ráadásul 3szor annyiba kerul es 4x annyi kcalt ad mint a sima tengeri hal

Ahhoz lepest sem draga hogy igy nem kell kulon enni az omega 3 tabelttat hanem beviszi az ember termeszetes forrasbol

2022. szept. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
És hol veszed a lazacot 3500-4000-ért akciósan, mert az engem is érdekelne?
2022. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!