Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Másnak is ennyit változik a...

Másnak is ennyit változik a hasa a nap folyamán?

Figyelt kérdés
Alapvetően vékony vagyok, viszont délután már annyival nagyobb a hasam a reggeli állapothoz képest, hogy nem szívesen hordok testhezálló ruhákat. Ez nem puffadás, egyszerűen az étel/ital mennyiségétől lesz nagyobb. Reggeli után még oké, viszont ebédtől kezdve már látható. Nem eszek olyan eszeveszetten nagy volumenű kajákat, nem puffadok semmitől. Ez másnál is így van?
2022. szept. 21. 12:48
 1/6 Metionin ***** válasza:
Igen, a hasunk nagyobb lesz, miután ettünk. Hasizom erősítés segít lecsökkenteni a "kajabébi" méretét de teljesen sosem maradhat lapos a has, ha tele van.
2022. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Nem igazán változik, de menstruáció előtt és közben van puffadás.
2022. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak eltúlzod, és a manapság tipikus testképzavar beszél belőled.
2022. szept. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Vagy érzékeny vagy valamire.
2022. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is megnő a hasam délutánra, estére. Szerintem ez puffadás és lehet valamilyen étel okozza, bár lehet egyéb szervi baj is.
2022. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasizom kérdése. Nekem sosem változik 1 centinél többet, akármennyit is eszem.
2022. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!