Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnák hízni?

Hogyan tudnák hízni?

Figyelt kérdés
Na szóval kb 1 éve kezdtem meg a gimnáziumot. Egésznap rohanok terem ről teremre és valamiért kihagytam a rendes étkezés. Stresszeltem is. Teljesen összeszűlült a gyomrom már szinte semmi étvágyam. Naponta kb 1-2 pékárú ha megeszek.egyszerűen nem tudok többet enni. Peddig a stersszet is legyűrtem. Fogytam 1 év alatt 15 kilót. 155 cm vagyok és voltam 55 kiló most vagyok 40 kiló. A ruhám lógnak rajtam. Nagyon nem vagyok most megeglégedve magammal. Hogyan hozhat ám vissza az étvágyam?

2022. okt. 18. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért stresszelsz? Ezt valahogy csökkenteni kéne!!


Kellj korábban és reggeliz valami jó hízlalót. Mondjuk szalonnás rántottát mellé kenyeret.


Igyál cukros üdítőket. Egyél sok édességet. Ezek szerintem effektívek lesznek még akkor is, ha csak suli után zabálod.


De azért egészséges ételeket ne iktasd ki az étrendedből! A javaslataim csak kiegészítik a "diétád".

2022. okt. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
#1, a szalonna miota hizlal?
2022. okt. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen zabszelet édesség, tök pici és 500 kcal. 😱
2022. okt. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 scamdemic ***** válasza:
75%
tudNÉK
2022. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!