Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek a kratom...

Cami55 kérdése:

Mi a véleményetek a kratom teáról? Hol vegyek, milyen adagban? Illetve drogériákban kapható-e? Nagyon depressziós és passzív vagyok! Sőrrel próbálok egy kis jó kedvet szerezni! De olvastam a neten, hogy jó a depresszió ellen is.

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a véleményetekre, és tapasztalatokra!

2022. okt. 18. 11:48
 1/8 Zcom09 ***** válasza:
81%

Több féle kratom létezik, mindegyik más-más hatással. De ha leegyszerűsítjük akkor két véglet van az élénkítő és nyugató hatású. Az élénkítőt tanuláshoz szokták használni, a nyugtatót pedig szórakozás képpen, mivel van egy kis bódító enyhéb diszociatív hatása is.


Fontos megjegyezni hogy attól hogy legális nem játékszer. Ugyan úgy drog mint a többi, hazánkban sem lehet emberi fogyaaztásra kapni. Amit árulnak papíron botanikai célra van. A hatóanyaga képes függőséget kialakítani, és könnyen hozzálehet szokni, ami egy nagyon rossz kombináció. Én még nem hallottam az hogy jó volna depresszióra. Én személy szerint eleg rossz ötletnek tartom hogy ilyen állapotban használd. Mivel bódító hatása nem túl erős, és könyen hozzászokik az ember.

2022. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb ha sosem próbálod ki. Depresszióra amúgy tényleg kiváló, pont úgy mint a behugyozás a hideg ellen. Amíg hat jobban érzed magad, de a bajból nem fog kirántani és csak rosszabb lesz. Sajnos saját tapasztalat.

Inkább keress egy orvost és valami antidepit.

2022. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Éveken keresztül voltak pánikrohamaim,szorongásom.

Éjjelente pár órákat tudtam aludni.

Két hét kratomhasználat után sokat javult,egy hónap múlva el is múlt.

Ennek több mint egy éve,és nem tért vissza.

Van hogy napi szinten szedem,van hogy hetekig egyáltalán nem,nem szokott hiányozni.

Kapszulázottat szoktam venni,sokkal kevesebb macera,jobban lehet adagolni,és nincs az a kimonshatatlan okádék íz a szádban utána.

8-10 kapszulát szoktam egyszerre,fehér kratombol,nekem ez jött be a legjobban.

2023. jan. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ezt honnan rendeled írsz privatot?
2023. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3-asnak: "sima" álmatlanságra (no pánikroham) jó (lehet)? ha igen, melyik színű? jól értem, egyszerre beveszel 10db kapszulát?

köszönöm

2023. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem érdemes lehet rá kipróbálni.Rám a piros hatott a legálmosítobban.Kezdd 6-7 kapszulával,és majd kitapasztalod hogy neked mennyi a jó.
2023. máj. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
megettem 2 nap alatt 100gramot ebbol a fosbol green maláj,halovány flessek
2023. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
6-os honnan rendelted, és mennyit vettél be? Kicsit le akarom magam szedálni egy legális, opioidhoz hasonló szerrel. (:
jan. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!