Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen protein turmixot...

Milyen protein turmixot tudnék csinálni, ami akár 18 órán át eláll melegben is?

Figyelt kérdés

Olyan turmix receptre lenne szükségem, ami 5-600 kalória körül van és kibír 16-18 órát egy fülledt öltözőszekrényben, megromlás nélkül.

Nem találtam ilyet a neten, a legtöbb vagy tejalapú, vagy tojást tartalmaz, amik gondolom megromlanának.


Lehetőleg zab-chia mag-sóskaramellás fehérje-banán-mogyoróvaj felhasználásával készíteném, de bármire vevő vagyok, ami megfelel a fenti kritériumoknak, egyedül a sóskaramellás fehérjét nem tudom másra cserélni, csak az van itthon.



2022. okt. 24. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ilyen nem nagyon van. Nem tudsz megkérni valakit, hogy rakja be hűtőbe?
2022. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem igazán, aquaparkban leszek egész nap, az öltözőszekrényben tudom hagyni, máshol nem nagyon. :/


Az ott kapható kaják pedig viszonylag távol állnak a diétámba beleférő kajáktól és most nem aktuális egy csalónap.

2022. okt. 24. 18:06
 3/4 A kérdező kommentje:

Esetleg egy olyan, hogy:

2 kanál sóskaramellás fehérjepor

1 ek mogyoróvaj

1 ek chia mag

1db banán

60g zab

Vízzel turmixolva romlás/íz ügyileg mennyire hangzik használhatónak?


Soha nem próbáltam még ilyen turmixokat, így nem igazán tudom.

2022. okt. 24. 18:19
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha esetleg a későbbiekben valakinek szüksége lenne rá, az alábbi turmixokkal indultam meg:


1. turmix:

1db banán 105kcal

50g fagyott eper 17.5kcal

30g chia mag 48kcal

60g fehérje 226kcal

5g creatine

Össz: 396.5 kcal

450 ml


2.-3. turmix

0.5db banán 52.5kcal

50g fagyott eper 17.5kcal

30g chia mag 48kcal

60g fehérje 226kcal

30g mogyoróvaj 90kcal

97g zabpehely 367 kcal

Össz: 800.1 kcal

750ml


Mindet reggel fél6 körül készítettem el, vízzel, az utolsó maradékát hajnali fél 2kor fogyasztottam el, semmi gondja nem volt.

2022. okt. 30. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!