Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napok óta hányok bármit is...

Napok óta hányok bármit is eszek, a háztartási kekszet meg a ropit kivéve. Mi bajom van?

Figyelt kérdés
Most már ki fogok száradni. Orvosnál voltam de csak hányinger elleni gyógyszert kaptam(tüneti kezelés). De ennek a hatása nem azonnal jelentkezik, csak bevétel után pár órával. Tanácstalan vagyok, minden életerőm elment

2022. okt. 25. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Székleted van?
2022. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vizet is kihanyod? Ha igen, na akkor tenyleg a kiszaradas fenyeget, be kell menni a korhazba.

De ha barmilyen folyadek benned marad. (Leves, tea, udito, viz, mindegy) akkor semmi gond, igazabol a kaja nem is lenyeg annyira ilyenkor.

Valoszinuleg benyeltel valami virust, velem is elofordult mar, szornyu egyebkent, tenyleg, de meg fogsz gyogyulni :)

2022. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Picit mintha hasmenésbe hajlana de nem az a hardcore hasmenés. A víz megmarad bennem.
2022. okt. 25. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nincsen baj, nem fogsz kiszaradni :)

Igyal sokat!

2022. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!