Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a legjobb HÍZLALÓ...

Melyik a legjobb HÍZLALÓ étrend kiegészítő?

Figyelt kérdés

Halihó!

17 éves lány vagyok, sajnos 6 éves korom óta problémáim vannak az evéssel. Képtelen vagyok normálisan hízni, ezalatt az egy év alatt ha híztam összesen 2 kilót, pedig tényleg rengeteget eszem. Alapjáraton így sosem volt problémám az evéssel, ezzel azt akarom csak mondani, hogy nem vagyok vagy voltam anorexiás. Mindig is láttam magamon, hogy vékony vagyok és nagyon durván zavar. Szeretnék a hónapban elkezdeni edzeni, nyilván egyelőre csak ilyen kezdő erősítő gyakorlatokat csinálni, hogy nagyobb legyek és ne pedig vékonyabb. Ehhez viszont szükségem lenne egy olyan étrend kiegészítőre, ami tényleg segít a hízásban, vagy ami esetleg tényleg erre lett kitalálva. Sajnos magamtól nem merek nekiállni keresgélni, mert egyszerűen halvány lila gőzöm sincs, hogy hol kellene elkezdenem.


Aki esetleg tud nekem ilyet mondani, vagy saját tapasztalat alapján próbált már ilyen étrend kiegészítőt, annak nagyon megköszönném a segítségét! :)



2022. nov. 5. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Étkezések között napi 2-3 nutridrinket ittam. ( Orvos ajánlotta). 2 dl = 300 kcal.
2022. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Először normális értend kéne. Az írásodból kiderül hogy fogalmad sincs a táplálkozásról.
2022. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem létezik hízlaló bogyó.

A B vitamin tud étvágyat csinálni, de a kalóriát neked kell bevinni. Nem kiegészíteni kell az étrendet, hanem megváltoztatni.

2022. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon javították az étvágyamat a B vitaminok. Lehet, hogy te soknak érzed, amit eszel, de valójában nem sok, azért nem hízol.
2022. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem háziorvos írt fel amikor nagyon lefogytam betegség miatt, felnőtt tápszert, Fresubin a neve, epres ízű volt, naponta 2 adaggal ittam belőle 2 hónapig és visszajött az elvesztett összes kiló.
2022. nov. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. teljes kivizsgálás - intolerancia, allergia, hormonok (nekem a búzaliszt-allergia okozott hízási képtelenséget, sőt... 15 kg fogyást)

2. normális diéta, napi legalább 4-5 étkezéssel, kalóriatöbblettel!

3. hogyha ezek megvannak, akkor orvos pl írhat fel tápszert, amelyet roboráló szernek használnak (mellesleg sztem iszonyat fs az íze :/)

2022. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kajálásodról meg pont semmit nem írtál, mert a "rengeteg" étel nem jelenti azt, hogy kalóriadús.
2022. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!