Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezzel már érdemes orvoshoz...

Ezzel már érdemes orvoshoz fordulni? (-10 kg másfél hónap alatt)

Figyelt kérdés

Figyelek a napi kalóriabevitelre, naponta 4 szer eszek, ezen kívül szoktam nassolni is. Szeptember elején 75kg voltam (185cm), most 65kg vagyok.

Étvágyammal nincs baj. Kb. 1 évvel ezelőtt 80kg voltam, akkor egy darabig stagnált. Szeretnék hízni, (legalább 80kg-ot elérni), de nem tudok.

Van erre a problémára megoldás?



2022. okt. 17. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Ha ténylegesen tartós kalóriatöbbletben vagy, mégis fogysz, akkor ott valami anomália van. Orvoshoz mindig lehet fordulni, pláne ha az egyén szükségét érzi, de szerintem csak valahol rohadtul elcsúszik a számolás, és nem vagy tartós többletben.
2022. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szándékosság a fogyásban, akkor igen.
2022. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet gluténérzékenység, cukorbetegség, bélféreg stb. Fontos lenne kideríteni, hogy nincs -e valami gond, mert ezek kezelés nélkül romlanak.
2022. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felszívódási zavarod is lehet.


Én pl a gluténérzékenységem utolsó 1,5 hónapjában 10+ kg-t fogytam - akkor mentem el vizsgálatra, és ez a súly szépen vissza is jött a diéta kezdete után.

2022. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Fú, bazzeg, sürgősen igen. Sokminden lehet.
2022. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!