Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok nagy wc-zni?

Miért nem tudok nagy wc-zni?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete nagyon nehezen tudok kakálni

Szorulásom van de vajon mi okozhatja?

Alapvetően tej allergiám van és még direkt ettem tejeseket is hogy menjen a hasam de semmi..

Ha sikerul is wc-zni kb csak egy kis gubicsot.. de akkor megis hova tünik belőlem a sok kaja? Kirepül? ☹️


Nem nagyon volt még ilyen bajom

Idegesit, mi okozhatja?!


2022. nov. 23. 23:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Szerinted ezt nulla információból, látatlanban meg fogjuk tudni neked mondani laikus kommentelőként? Ha ez a probléma 2 hete fennáll, és nem akar múlni, akkor nem kéne elmenni egy szakorvoshoz?
2022. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem arra voltam kiváncsi aki a bunkóságát itt akarja kiélni. Tippek érdekeltek volna!
2022. nov. 23. 23:28
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Tippek? Az IBS-től a vastagbélrákig bármi. Pont ez az, hogy látatlanban bemásolhatjuk neked a Webbeteg.hu összes emésztőszervi kórképét, bármelyik lehet. Ezért kéne elmenni egy szakemberhez, aki diagnosztizálna, aztán kezelné a problémádat. Persze a gyakorikerdesek.hu is mindig opció (LOL).
2022. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Mi az amit 2 hete eszel vagy iszol? Van valami újdonság? Pl én mostanában kakaót iszok én is tejallergiás vagyok amúgy így nyílván mandulatejjel és nekem ez megfogja a hasam. Illetve ha hosszabb ideig porkávét iszok ezeket az üvegeseket.
2022. nov. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nekem mindenfele tejtol megy a hasam, igy nalam sajnos ez nem opcio :/

Arra gondoltam nem e lehetnek ferges de semmit nem lattam a szekletben😤

2022. nov. 23. 23:35
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

"nem e lehetnek ferges"

[link]

2022. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Bélféregre gondoltam…

Amúgy napi 100x kezetmosok és a higiéniára nagyon figyelek

2022. nov. 23. 23:41
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen 0 információból nem lehet semmi értelmeset mondani. Minek tippelgessünk, ez nem lottó.... Hiába feszengsz itt. Annak volt igaza, aki azt mondta neked, hogy ennyiből nem lehet megmondani. Inkább menj vissza gubicsolni.
2022. nov. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Igyál vizet, aztán egyél szilvalekvárt, utána igyál még rá vizet. Meg fogja oldani a problémádat.
2022. nov. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Megmondani én sem tudom pontosan, hogy mi okozza de próbálj meg minél rost- és vitamindúsabban táplálkozni. Ez segíthet. De ha nem segít akkor tényleg nem árt egy orvost felkeresni aki szükség esetén tovább tud küldeni szükség esetén colonoscopiára akár.
2022. nov. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!