Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyek a legjobb minősegű...

Melyek a legjobb minősegű probiltikumok?

Figyelt kérdés
Sajnos serült a bélfloram egy betegség es egy antibiltikum szedés utan. Komolyan probiltikum markakat szeretnék kérni aki jártas ebbe akár dragabbakat is. Kefirt , savanyu kaposztát eszek minden nap illetve pro gastrot szedek estenkent. Enterolt probaltam. Kis javulások vannak esetleg tudtok ajanlani megha dragabb is ami komolyabb es hatasosabb mint az agyon reklamozott termékek. Illetve olbastam hogy sok probiltikum csak reklam ki se fejlődik rendesen.

#Probiltikum
2022. nov. 24. 02:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem "probiltikum" hanem probiotikum, amúgy nekem eddig a Normaflore vált be a legjobban.
2022. nov. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Norma
2022. nov. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Enterol por. A normaflore egy agyonhájpolt fos.
2022. nov. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvos nem ajánlott számodra probiotikum terméket? Egyébként meg az igazság az, hogy a savanyú káposztánál, a kovászos kenyérnél és a fermentált uborkánál nincs hatékonyabb természetes probiotikum.
2022. nov. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!