Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 900g zsírszegény túró fedezi...

900g zsírszegény túró fedezi a napi fehérje szükségletet? 187 cm/70kg vagyok. 26/F

Figyelt kérdés

2022. nov. 27. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

900 gramm túró naponta? Normális vagy? Két nagy zacskó túró minden nap? Én nem vagyok a tejtermékek ellen, de a vizsgálati anyagok azért ma már abszolút egyetértenek abban, hogy a tejtermékek túlzásba vitt fogyasztása hosszútávon szignifikáns egészségügyi (pl. emésztőszervi, hormonális, onkológiai) kockázatot jelent. Te egy naturál hobbigyúrós vagy, miért ennél meg naponta majdnem egy kiló túrót? Ráadásul mennyi fehérje van 900 gramm túróban? 85-90 gramm? Neked azért egy 100-110 gramm fehérjére szükséged lenne az izomfejlődéshez, tehát mégcsak nem is fedeznéd le a napi proteinigényedet. A kevés fehérje mellett azonban mi van 900 gramm túróban? Rengeteg só, rengeteg étkezési koleszterin, rengeteg foszfor. Megéri?

Normális táplálkozási szokások nem játszanak?

2022. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1, plusz a túróban kazein van, ami lassan szívódik fel, tehát ha gyúráshoz használja, akkor pont semmit nem ér
2022. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!