Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol tudnék kapni Budapest...

Hol tudnék kapni Budapest belvárosában üvegből készült, mikroban melegítésre alkalmas edényt, aminek nem csak a teste, hanem a fedele is üveg?

Figyelt kérdés
Ez nagyon fontos, hogy műanyag abszolút ne legyen benne, egy kicsit sem. Tehát a fedő is, meg minden más üvegből legyen. És úgy is lehessen melegíteni benne ételt, hogy az üvegfedő rajta van. Mert egyik kolléganőm beszólt, hogy tányérban melegítettem az ebédet és nem tettem rá a mikrofedőt, ami műanyag és beszólt a kolléganő, hogy tegyem rá, mert "ki fogja kitakarítani a mikrot, te biztos nem." A műanyagtól nagyon félek, hogy rákkeltő. Kényszerbetegségem van. Tehát olyan edényt keresek, ami mikroban melegíthető, és tetőtöl talpig üveg.

2022. nov. 28. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez nem egészség kategória
2022. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A kajád teljes mértékben műanyagmentes? Tudod, abban is lehetnek rákkeltő anyagok, én átnézném a táplálkozásomat a helyedben. Növényvédő szerek, antibiotikumok a húsban, különböző adalékanyagok...
2022. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az nem érdekel. Attól nem szorongok. Én a műanyag edénytől szorongok. Csak van ilyen üvegedény valahol.
2022. nov. 28. 09:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, elég lazán veszed...
2022. nov. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dm, Ikea
2022. nov. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akármelyik komolyabb háztartásiban kapsz ilyesmi üvegedényeket.


[link]

2022. nov. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1. Bőven egészséges kategória, senki nem akarja hogy a kajájába olvasjin a műanyag..
2022. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Dm, Ikeában nincs.


6-os, amit belinkeltél jónak tűnik, de nem fognak kiröhögni a kollégák, hogy ebben melegítek ebédet mikroban? Ez olyan nagyobbnak tűnik mint egy ebédtárolásra használatos edény.

2022. nov. 28. 10:02
 9/12 anonim ***** válasza:
De ki fognak röhögni, és ez fontos ugye, hogy ki mit gondol.
2022. nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ikeában mindenhol olyan van, ami üvegedény, de műanyag fedője van, az nem jó!
2022. nov. 28. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!