Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki fehér kenyeret, sok...

Aki fehér kenyeret, sok cukrot eszik és kávézik, dohányzik és alkalomszerűen alkoholt fogyaszt, az sokkal kevesebb ideig él?

Figyelt kérdés
Magyar felnőttek 30%rajellemző ez.
2022. dec. 2. 05:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
3%
nem. sokkal hajlamosabb életvitelből fakadó betegségekre
2022. dec. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Isti22 ***** válasza:
0%
Attól függ, mit értesz sokkal kevesebb alatt. Megfelelő orvosi felügyelet mellett szerintem nincs jelentős eltérés a mai orvostudománynak köszönhetően, csak sokkal rosszabb lesz az életminősége.
2022. dec. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
8%
Ez nem igaz, nem él kevesebb ideig csak jobban élvezi az életet azokkal ellentétben akik diétáznak, mindent megvonnak maguktól, nem cigiznek, nem isznak stb.
2022. dec. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%
Meg a kávé eggyátalán nem káros, nem tudom, honnan jön ez a butaság hogy káros!!!
2022. dec. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2%
Napi 3 kávé még jót is tesz. Egyébként a kérdés megválaszolhatatlan, ugyanis nem ez a kérdés, hanem az, hogyha valaki pl. dohányzik, akkor meddig, mikor hagyja abba, stb., és ez csak kockázatot növel. Egyik ismerősöm 47 évesen rákban halt meg, nem ivott, nem füstölt sosem, egy másik ismerősöm 17 éves kora óta dohányzott, 84 évesen halt meg a szíve miatt. Persze biztos vannak statisztikák, de ki hiszi el?
2022. dec. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2%
A fehér kenyér nem az ördögtől való, ezt el kéne már felejteni. Ezek közül a dohányzás az, ami ténylegesen káros és borítékolhatóan megrövidíti az életet és rontja az addigi életminőséget.
2022. dec. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
2%
Hát nem tudom. Én pl dizájner drogokkal lövöm magam. Nálam biztos tovább élnek...
2022. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2022. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"Meg a kávé eggyátalán nem káros"


Szétcseszi a mellékvesét!

2022. dec. 2. 14:08
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Hogy cseszné már szét? H.lyeségeket azért ne beszéljünk
2022. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!