Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan boltban kapható,...

Van olyan boltban kapható, ízesített, instant zabkása ami jó diétához?

Figyelt kérdés

Ti milyen zabkását használtok diétához?

Sikerült vele fogyni?



2022. dec. 2. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Sikerült vele fogyni?"

Azt ugye tudod, hogy a fogyás nem a zabkásán, vagy akármilyen élelmiszeren múlik, hanem a kalóriadeficiten?

2022. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom. Ezért is keresek alacsonyabb energiatartalmú ízesített zabkását.

Kiváncsi vagyok ki, milyet használ, hol veszi, és hogy sikerült e beillesztenie a diétába.

2022. dec. 2. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Nem, mert még a gm zabtól is nagyon szrul vagyok.


Az amaránt vagy a gm kukoricapehely sokkal jobban esnek - amikor nagyritkán ilyet kívánok.

A zabkása kizárólag akkor, amikor minden más hasonló elfogyott, de épp hirtelen "müzlit" ennék.


Meg a legtöbb ilyen "előre készített" zabkása nem gluténmentes (szennyezett), ezért nem akarok kockáztatni.

2022. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik jó lehet, főleg, ha pl. cukros sütiket váltasz ki velük, de fogyni egyszerűen attól lehet, ha kevesebb energiát viszel be, mint amennyit elhasználsz.
2022. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!