Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a legjobb ár/érték...

Melyik a legjobb ár/érték arányú izületvédő szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 5. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
2022. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi!


nekem sajnos munkám miatt kéne, nehéz fizikai munka. Az edzés az, ami csillapít rajta :D

2022. dec. 5. 18:41
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Ar ertek aranyban nem tudom. De nekem az Animal Flex es az Arthro Guard por jo volt.
2022. dec. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fanta ***** válasza:
Az ízületeket nem szabad tartósan megterhelni,mert később visszanyal a fagyi! Sok zselatint tartalmazó ételeket kell enni, pl kocsonyát, a zselatin az egyik építőeleme a porcoknak, és ha eszed, beépül az ízületekbe! Olcsóbb és kíméletesebb,mint a gyógyszer!
2022. dec. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Senior Séf ***** válasza:
4-esnél a pont. A helyes táplálkozást nem pótolja semmi. Az a halálom, amikor valaki csirkemell-rizs diétán él, semmi kollagént nem visz be, aztán nyavalyog, amikor egyre-másra tűnnek fel új, autoimmun tünetek, pedig ő milyen egészségesen él.
2022. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem nincs szigorú étrendem, próbálok egészségesen és változatosan táplálkozni.
2022. dec. 10. 06:49
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
64%
Na igen. Csakhogy egészségesen és változatosan táplálkozni (főleg városon) manapság majdhogynem lehetetlen mutatvány. Meg lehet csinálni persze, de komoly odafigyelést és sok időt igényel. Az élelmiszeripar messze nem azt eteti meg velünk, amire termettünk, hanem amit nagy mennyiségben olcsón tud előállítani, és drágán eladni. A boltok polcai roskadoznak az élelmiszernek látszó tárgyaktól, közben meg minden nyakig van savóporral, gluténnal, tömegnövelővel, állományjavítóval, ízfokozóval, színezékkel, tartósítókkal, stb. És akkor még a szermaradványokról nem is beszéltünk. Ha valóban egészségesen akarsz táplálkozni, neked kel beszerezni minden hozzávalót és főzni magadnak.
2022. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon nehéz sajnos. Én mostanában a mikroplasztik miatt aggódom. Ugye minden műanyagban van jóformán amit fogyasztunk.
2022. dec. 11. 07:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Ár-érték arányban ez a legjobb:

[link]


Ha napi 2-t beveszel az 2 havi adag és így kerül 6600, vagyis havi 3300 forintba. És a napi adagban van 1000 mg kondroitin, 1500 mg glükozamin, 500 mg MSM és 200 mg II-es típusú kollagén.


5. Én csirke-rizs diétán élek kis túlzással, de fogyasztok kollagént is kollagén por formájában. A GymBeam vagy Shop Builder saját márkásat.

2023. jún. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!