Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem káros az egészségre a...

Nem káros az egészségre a napi három liter (gyümölcs) tea?

Figyelt kérdés
szeretem a teát

2022. dec. 6. 10:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
már kérdezted
2022. dec. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Itt szerintem ami káros lehet, az a benne levő cukormennyiség. Ha három liter teába teszel egy rakás cukrot, az cukorbajhoz vezethet.

Ha bolti, dobozos/plasztiküveges teából iszol meg ennyit, abban meg alapból van egy rakás cukor (bármelyikről is beszélünk).

2022. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%

1: és akkor mi van? (én nem a kérdező vagyok, hanem - ahogy a nevemből is látszik, hogy nincs odaírva, hogy a kérdező - egy másik válaszadó.)

Nem kérdezheti meg egy kérdezős, önkéntes válaszadáson alapuló fórumon? Senkit senki nem kényszerít semmivel, hogy válaszolgasson itt.

2022. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

3, nem


"A kérdés megfogalmazása után a rendszer ellenőrzi, nincs-e már hasonló kérdés. Ha más már megkérdezte, amit szeretnél, érdemes a kérdés kiírása előtt elolvasni a rá kapott válaszokat."

2022. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

4.: Ilyen alapon az itteni milliónyi (tényleg több millió kérdés van az oldalon, nyilvános a statisztika etéren) kérdést igencsak meg lehetne tizedelni (ritkítani).

Legyünk őszinték: nem nagyon van már olyan kérdés, amit valaha valaki ne tett volna fel itt, elvégre nem tegnap indult az oldal, és ez a legismertebbb, nyilvános, csak egy minimális, sacc per kábé 2 perces regisztrációhoz kötött kérdésfeltevős portál.

2022. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

#5

A logikád alapján, mivel elég sokan lopkodnak kisebb-nagyobb dolgokat mindenféle helyekről, engedni kéne szó nélkül bármilyen lopást is ezek után? Na ugye, hogy mennyire értelmetlen is az érved?

2022. dec. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Metionin ***** válasza:
82%
Nem, én is megiszom vagy 2 litert. Arra kell figyelni, hogy ne legyen benne egy vagon cukor.
2022. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Ha otthon főzöd cukor nélkül akkor nem káros.A bolti tartósítószeres cukor bombák elhízáshoz vezetnek.

Tehetsz bele otthon édesítőszert vagy mézet.Édesítőszer kapható e betűs hozzávalóktól mentesen is.

2022. dec. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

"Édesítőszer kapható e betűs hozzávalóktól mentesen is."

Azt mondjuk nehezen, tekintve hogy minden, az ételekben lévő kemikáliának megvan a maga E száma, az édesítőszereknek is. Pl aszpartám = E951, szacharin = E954, stb.

2022. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

Nem kell okoskodni,kötekedni tudjuk hogy itt nálatok ez a divat meg a menő:)

Inkább édesítőszert használjon mint dagadt 100 mázsás legyen:)

Stivia is létezik.Szívesen!

2022. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!