Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hat rám az alkohol...

Miért hat rám az alkohol ellentétesen, mint a többi emberre?

Figyelt kérdés
Már ez miatt nem is szoktam alkoholt inni. Míg mindenkit felszabadít, gátlástalanná tesz, én pont gátlásos leszek tőle, néha nehezebben kezdem el a mondatokat (nem tudom kiejteni a kezdőbetűt), nagyon hallgatag leszek, és nagyon butának tűnök.
2011. aug. 13. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

biztosan van még rajtad kívül más is, aki hasonlót él át, ha be van tintázva.

nekem van egy haverom, aki kegyetlenül elkezd dadogni, ha ittas. vicces, amikor az első szótagból kitalálom, h mit akar mondani :)


nekem sem nagyon kéne innom, mert ilyenkor nagyon ismerkedős, szeretek mindenkit hangulatba kerülök, és vannak, akik ezt nem veszik olyan jó néven.


még mindig jobb, mintha kötekedős agresszívvá válnál, abból több baj van. utálom is az olyanokat, akik piásan bunkók, netán balhéznak.

2011. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 yuda ***** válasza:

Fiatal koromban falun laktam és kétféle részeget tudtam megkülönöztetni (persze nyilván rétegeltebb)


egyik, aki bármennyit ivott egyenesen tudott járni


másik, aki ivott és az autóút is keskeny volt számára.


Anno nekem azt mondták azért van, mert mindenkire máshogy hat. Van akinek a fejébe száll, van akinek a lábába.

Tudom ez nem túl tudományos és sántít is, de látszatra igaz :D

2011. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!