Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kérhetek néhány brutálisan...

Kérhetek néhány brutálisan őszinte véleményt? Fogynom kéne vagy híznom?(kép lent)

Figyelt kérdés

Az utobbi időben felszaladt rám pár kiló, tudom, hogy nem vagyok kövér, de én világ életemben ez a baromi törékeny alkat voltam. Most ha tükörbe nézek, egyszerűen nagydarabnak látom magam. A párom viszont állandóan azzal nyaggat, hogy híznom kéne.

Nekem ez rossz, mert egyszerűen már most sincs önbizalmam, nem hogy ha még többet híznék.

Néha már az az érzésem, hogy anorexiás vagyok, ha én ennyire husisnak látom magam.

A másik problémám, hogy így is nagyon odafigyelek arra mit eszem, nagyon sokat sportolok, edzek. Szóval nem tudom hogyan tudnám leadni pl azt a felesleget, hiszen ugy érzem már így is száz százalékon vagyok (na jó, nem 100, legyen mondjuk 90).

Lehet a kor miatt? 32 éves vagyok.

180 cm es olyan 56-7 kg körüli.

Régen bármit ehettem és vékony voltam. Most minden más.

Előre is köszi! (A hátteret kivágtam, hogy ne legyen felismerhető).


[link]


[link]


2022. dec. 13. 09:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
bulimias vagy es testkepzavaros
2022. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked mind dietetikai, mind pszichológiai segítségre szükséged van.
2022. dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vézna vagy, építs izmot inkább különben nem lesz jobb sokkal.
2022. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bulimeas, nem hanytatom magam, sohasem csinaltam semmi ilyesmit
2022. dec. 13. 10:26
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

Mielőtt a képet megnézem: képzeld el egy pillanatra, hogy nem aggódsz azon, mások mit gondolnak a külsődről, nem kell se hízással, se fogyással törődnöd? Ha belenézel atükörbe, és elégedett vagy, mert tudod, mindenki mást fog mondani a külsőre? Kellemesebb lenne így élned?


Mert csak rajtad múlik.


A párod miért akar megváltoztatni? Soha eszembe nem jutna, hogy a feleségemben rossz érzést keltsek a külseje miatt...


A képet megnézve: én egy jó alakú, csinos nőt látok. Lehet, hogy én alapból testesebb nőket nézek meg, de eszembe nem jutna azt beléd ültetni, hogy Te nem vagy elég jó.

2022. dec. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem baromi jó alakod van már nem azért
2022. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagydarab biztos nem vagy, inkább vézna. Tartásod elég rossz, de más baj nincs veled testileg. Fejben vannak a problémák, ezzel kellene foglalkozni. Önbizalomhiány, testképzavar, megfelelési kényszer, ezen indulj el, jobbulást kívánok.
2022. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is vézna, direkt nem azt mondom, hogy vékony, mert az számomra pozitív jelző. Egészségtelennek látszol kép alapján.
2022. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%

Profi beállítás és megvilágítás elölről-hátulról egyaránt, csipkés szélű tangabugyi, tökéletesre sportolt fenék, és direkt kivágott háttér.

Bocsi, nekem sehogy sem sikerül elhinnem, hogy te vagy a képen.

2022. dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
"tökéletesre sportolt fenék" aki életében egy lépést nem tett csak koplalt annak is így néz ki
2022. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!