Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 2 szelet olajban sült bundás...

2 szelet olajban sült bundás kenyeret meg ettem vacsira, ráadásul raktam rá zalai felvágottat és sajtot is. Ettől ugye nem hízok semmit ha nem rendszeresen eszek így?

Figyelt kérdés
Finom volt nagyon, csak hát estére marha hízlaló sajnos.

2022. dec. 27. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz hízni tőle.Ha rendszeresen csinálod akkor igen.Ahhoz hogy 1kg-t szedj fel 7000 kcal-ra van szükséged ami rengeteg..
2022. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Egészségedre!
2022. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"estére marha hízlaló sajnos"

Ebből a mondatból is látszik, hogy a táplálkozásról való tudásod egy Femina.hu cikk szintjén van. Továbbra is a tartós kalóriatöbblet hízlal, nem az esti evés, vagy nem valamely étel.

2022. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, az este 6 után vegitt kalóriát meg kell szorozni 2-vel igaz? Mindegy, vogy a nap 24 órájából mikor és mit eszel, egyedül azért nem javasolt nehezebb ételek fogyasztása este mert leterheli az emésztést ami rossza alvást eredményez. Nappal is leterheli, csak mivel nem alszunk nem lesz különösebb hatása az életünkre. Ha nem léped túl a bevitt maximális kalóriamennyiséget amivel még nem hízol akkor nem fogsz hítni, ha túl léped akkor hízni fogsz.

Sokszor vacsorázok bundás kenyeret 5-6 szeletet, este 8 körül és nem hízok, de nekem sajnos elég sok kalória kell már csak a súlyom tartásához is…

2023. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!