Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Más is szeretne kövér lenni?

Más is szeretne kövér lenni?

Figyelt kérdés

Az évek során rájöttem, hogy imádok enni, és imádom nézni ahogy nő és egyre jobban lóg a hasam. Egyszer nagyon szeretnék kövér lenni, máskor pedig arra vágyok, hogy szép kockás hasam legyen. Ez ilyen folyamatos harcot szít bennem.

Egyrészt jól esne dagivá zabálni magam, hogy bizonyos dolgok nehézséget okozzanak, másrészt pedig szeretek jól, divatosan öltözködni és így párkapcsolatot is nehezebb találni.

Jelenleg 90kg körül lehetek 180cm mellé, kövérebb, mint a többiek, de nem a vészes kategória. (19/F)


Valaki van még így?



2022. dec. 28. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Te is beteg vagy, mint a betegesen fogyni vágyó társaid. Szégyeld magad.
2022. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
#1 Ha szerinted beteg, akkor miért is kell magát szégyellnie? Ez jókora phaszság...
2022. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Ez is ugyanúgy betegség, mint az anorexia, mentális probléma.
2022. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

"Egyszer így, máskor úgy"

Nyilván bejönnek neked a dagik szexuálisan, és amíg izgalomban vagy, magadat is úgy érzed jónak, ideálisnak, szexinek. Mikor elszállt az izgalom, akkor persze jön a realitás, hogy a világban ciki daginak lenni, meg dagi fiúkat/lányokat szeretni, és akkor tudatosan tudod, hogy inkább kockahas kéne, hogy "jónak" számíts a többség szemében. Aztán mikor újból izgalomban vagy, akkor ez az ostoba társadalmi elvárás felülíródik.

2022. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban éreztem magam, mikor testesebb lettem, mint vékonyan. Karanténos időszakban elkezdtem eléggé hízni, és tetszett. Eleinte rám is fért, mert csak 73 kg voltam, és jó volt végre 80 kilósnak lenni. Aztán el is engedtem magam, és 90 fölé ment a súlyom, csak sajnos kezdtek beszólogatni a környezetemben a hasamra, próbáltam takargatni, behúzva tartani, aztán visszafogytam valamennyit, mert zavar, hogy a haverok mit gondolnak. De most nincsenek körülöttem azok, szóval megint jobban elengedtem magam.
2022. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak hasra hízol, h már lóg is?
2022. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Rengetegen vannak még így.

Próbáld ki a grommr.com vagy feabie.com oldalakat.


Egyszer élünk. Élj úgy ahogyan te szeretnél. Nem kell szégyellni.

2022. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
7-es, ja, aztán meghal a hízás okozta pl szívproblémák miatt. A hízni akarás és szándékos hizlalás ugyanolyan mentális betegség, mint a kóros soványságra való törekvés.
2022. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan mentális betegség mint az anorexia. Az anorexiásoknak nem hiszem hogy szexuális izgalmat okoz hogy olyan soványak. Nekik az eltorzult testképük miatt kényszer hogy betegesen soványak legyenek. Aki fétis miatt akar hízni szexuális vágyak miatt az pontosan tisztában van vele (mint ahogy a kérdező is a leírtak alapján) hogy a hízás mivel jár és hogyan fog változni a teste, hisz pont ez izgatja.

Szóval nem vagy mentálisan beteg kérdező, csak van egy hülye fétised :) A legjobb dolig amit tehetsz hogy találsz rá módot hogy megéldd valamilyen formában. Mert elmúlni nem fog és ha elnyomod az idővel valódi pszichés zavarokat okozhat.

Nyilván te tudod pontosan mi izgat ebben. Partnerrel lehet akár szerepjátékozni. Együttlétkor úgy tenni mintha hízás közben lennél, de ugye ez csak a szexre korlátozódik. Vagy néha mkndjuk havi 1x tartasz nagy zabálásokat. Így hízni nem fogsz ha közben odafigyelsz de akkor havi 1x úgy érezheted magad mint egy sztereotipikus kövér srác akinek nincs önkontrollja ha evésről van szó.

Vannak lehetőségek ;) Az is egyébként szelep lehet ha keresed olyanok társaságát akik úgy gondolkoznak mint te. Akkor nem fogod olyan izoláltan érezni magad a "problémáddal"

2022. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2022. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!