Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem szeretne valaki véletlenül...

Nem szeretne valaki véletlenül az edzőtársam lenni? :d

Figyelt kérdés

nos, az a nagy helyzet, hogy életmódot váltottam, járok sportolni, de ez nem elég, kellene még pluszban mozognom valamit, mert túlsúlyos vagyok

namost, az ismerőseim/barátaim közül nincs olyan, aki eljönne szívesen velem a szabadidejéből mozogni, mert vagy nem érnek rá, vagy nincs hozzá erejük, viszont egyedül nem szeretnék sportolni, unalmas,és hasonlók.

szóval nincs kedve valakinek először dumálgatni, aztán ha úgy adódik, futni, vagy kondiba menni,vagyakármi, ami mozgás, mégis csak más ketten

amúgy 16/lány vagyok, fiúk/lányok, kicsik/nagyok is írhatnak, és a legjobb az lenne, ha ő is életmódotváltáson gondolkodik, vagy azon van:D



2016. dec. 15. 21:39
 1/4 anonim válasza:
talán a várost nem ártott volna megadni
2016. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocsi, Budapest.
2016. dec. 16. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, ha gondolod írj, megbeszélhetjük.
2016. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia én lehet tudnék jönni^^
2017. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!