Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy székelhetnék gyakrabban?

Hogy székelhetnék gyakrabban?

Figyelt kérdés
Már gyerekkoromtól kezdve csak 3 naponta van székletem, és mindig egyforma állagú. Se nem híg, se nem beton, szerintem normális, csak az a probléma, hogy meglehetősen sok. Olyannyira, hogy rendszerint le sem lehet húzni, hanem előtte szét kell zúzni a wc kefével. Ezt procedúrát szeretném elkerülni, és gondolom kisebb lenne az alkalmankénti mennyiség, ha gyakrabban járnék vécére.

2023. jan. 5. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális a háromnaponta.


Ha nincs ingered sűrűbben, akkor sehogy.

2023. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ez. Vegyél inkább egy komolyabb WC-kefét.
2023. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
100%

Nem, nem normális a háromnaponta. Ha pang a bélsár, a bélfalon keresztül rengeteg toxikus molekula szivárog vissza a véráramba. Ezt a háromnapos marhaságot a frontra küldött katonáknak találták ki, hogy addig nem "sül bele" az emberbe, de attól még az egészségestől qurva messze van.

Kérdező, egyél sokkal több rostot Lehetőleg zöld, növényi rostot, tehát leveles zöldséget Addig pedig, amíg annak megjön a hatása, napi 3x1 evőkanál mustármagot küldj le egy pohár víz társaságában.

2023. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

3.

Dehogynem normális.

2023. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én van, amikor egy hétig sem. Egyszerűen nincs inger.Pedig tudok ám zabâlni.. és eszem rostot is,igaz nem minden nap.
2023. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!