Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi miatt lehet ilyen a székletem?

Mi miatt lehet ilyen a székletem?

Figyelt kérdés

Volt már ilyen két hónapja is, hogy fehér volt a székletem, aztán egy nap után vissza is barnult, nem jött elő többet, de most újra reggel fehér volt, délutánra visszabarnult

Azt olvastam, hogy máj-epe proléma miatt is lehet, de egyáltalán nem fáj semmim, sárgaságom sincs, nem vagyok rosszul, ettem is. IBS-em elméletileg van, de lehet gluténérzékenység. Mert hiába van nagyon ritkán, akkor sem hiszem, hogy ez normális. De szerintetek ez mi lehet? Elmegyek majd dokihoz, csak a véleményekre vagyok kíváncsi? Szerintetek valami komolyabb is lehet?



2023. jan. 5. 16:48
 1/1 Gerelyke44 ***** válasza:
Nyugalom! :) Volt egy hasonló kérdés a napokban. Ha az ember széklete acholiássá válik, és 1-2 napon belül rendeződik akkor nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Előfordulhat, hogy egyes élelmiszerek okoznak ilyen jellegű elváltozást a székletben. Gyakoribb az előfordulás, ha valaki nagyobb mennyiségű tejterméket vagy kókuszdióból nyers kókuszt fogyaszt stb. Természetesen figyeld magad, és ha huzamosabb ideig fennáll a probléma, akkor irány az orvos.
2023. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!